Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Bennetek milyen vér csörgedezi...

Bennetek milyen vér csörgedezik valójában?

Figyelt kérdés
Bennem minden van csak magyar nincs például. Szlovák, ruszin, német, és egy leheletnyi zsidó ebben a sorrendben. Általánosságban sok magyar állampolgárról elmondható, hogy nem teljesen vagy egyáltalán nem magyar származású. Én büszke vagyok a származásomra, amely ilyen sokszínű.
2015. jan. 2. 14:26
1 2 3 4
 21/40 Buford Tannen ***** válasza:

Ezt én is szeretném tudni. Van olyan dédpapám is akit nem hogy én de még dédmamám se tudja hogy ki...

ilyen másik ágrol meg egy dédmamám árvaházbol származott ő nem ismete a szüleit.

2015. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Apai ágról sváb. Anyai ág: egyik fele a klasszikus apám román, anyám tót, én meg magyar vagyok keveredés, másik fele nagyjából osztrák-sváb + még valami.
2015. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

A nagyanyám nyitrai. Az abban az időben (1914) magyar város volt. Mindenféle katona vonult át rajt. A mama nem tudta megmondani, hogy milyen nemzetiségű volt akivel...

Most akkor mi van?

2015. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

persze, arra pesten, dunánúlon sok sváb van, mind müller, friedler, güttler, fricccer, stb.

erre nem olyan sok van, én nem tudom, hogy milyen őseim lehetnek, jászok, kunok? Mivel ebben a megyében élek, de nem tudok konkrétan róla, hogy milyen őseim lennének... talán szláv is van benne...

2015. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
89%

Fúú én egy nagy keverék vagyok. Tehát bennem magyar, német, ukrán, ruszin, lengyel és szlovák vér van. :D

De kérdőjelesen cseh is vagyok (Zsivor családnév vagy szlovák vagy cseh) .

Családnevek alapján derítettem ki a származásomat. :) Habár még két családnév eredetét nem tudom... :/ (Páska és Zsivor)

2015. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
nem csak nálunk van ám keveredés, hanem a világon mindenhol.
2015. jan. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
69%
Koszonom a lepontozast azert, mert azt irtam, h magyar vagyok. Nem tudok rola, hogy mas ver lenne bennem, szoval magyar vagyok. Akik meg lepontoztak menjenek a fenebe...rohej...
2015. jan. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!


Jó hír: valóban magyar vagy.

Rossz hír: de csak az állampolgárságod az!

2015. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

már bocsánat, de hogy lehet, hogy anyukája sváb valakinek, és az tutira sváb. apja meg szlovák, na az tutira szlovák. de olyat nem lehet elfogadni, hogy valaki magyar.

mert minden van, csak magyar nem.

hát ez egy jó nagy marhaság.

2015. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
#29. Én, mint akinek az apukája tutira sváb, onnan tudom, hogy megcsináltam a családfánkat a magyarországi betelepüléstől kezdődően. Abból azért kiderült.
2015. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!