Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fény derült az életemre,...

Fény derült az életemre, arra, milyen vagyok valójában. Azóta nem beszélgetünk. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

A családom mindig is egy csendes, visszahúzódó, jó tanuló lánynak ismert. Most rájöttek, hogy nem ilyen vagyok, előttük csak szerepet játszottam már régóta.

A húgom miatt rájöttek mindenre és azóta megváltozott a kapcsolatunk. Alig szólnak hozzám, feszült a hangulat és tudom, hogy miattam.

Nemrég lettem 18 éves, úgyhogy elköltözni eltudnék, csak félek, hogy azzal a szakadékot mélyíteném.


2014. nov. 9. 12:39
1 2 3
 1/21 kicca válasza:
61%
Megkerdezhetem mi(k)re derult feny?
2014. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Milyen vagy valojaban?Tettel vmit,amiert haragszanak?Szerintem 18 evesen meg elvezd a csaladod jelenletet es tamogatasat,es tanulj.
2014. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
És mi derült ki? Valami durva?
2014. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan csak sokkolta őket, vagy csalódtak hogy így félrevezetted őket. Ha nem tettél durvát, akkor majd elmúlik ez a sokk, és visszaáll minden. Ha meg ártottál nekik, akkor vagy megbocsátanak, vagy nem. Attól függ mi derült ki.
2014. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Rájöttek, hogy kecskéket áldozol? Mondtam, hogy óvatosan ezzel a hobbival.
2014. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Honnan van pénzed?
2014. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

A ló egyik oldaláról átestél a másikra.

Nagyon helytelen szerepet játszani, de az észtelen tombolás ugyanennyire helytelen.


Közösségben élsz, tartsd be a közösségi együttélési szabályokat. Amíg a szüleiddel élsz, ne hozz rájuk szégyent.

2014. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Csak az derült, hogy eléggé otthon vagyok az éjszakai életben, olyan nyelven beszélek, amiről nem tudtak és hogy olyan kapcsolataim vannak (nem szerelmi, hanem baráti/érdek), amik által sok mindent megtudhatok, elérhetek. És hogy egyáltalán nem vagyok az az elveszett kislány, amilyennek gondoltak és hogy semmit nem tudnak az életemről.


Pont azért nem beszéltem nekik erről soha, hogy ők ne aggódjanak, vagy bármi.

2014. nov. 9. 13:25
 9/21 anonim ***** válasza:
9%
És erre büszke vagy?
2014. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mire lennék büszke?
2014. nov. 9. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!