Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan tudnék megtalálni egy...

Hogyan tudnék megtalálni egy régi rokont, aki senkivel sem tartja a kapcsolatot a családból?

Figyelt kérdés
Senki nem tudja hol lakik most, azt tudjuk, hogy kb. 10 éve melyik városban lakott, de pontos címét senkinek nem adta meg, és lehet, hogy azóta már nem is abban a városban lakik.

2015. márc. 3. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
facebook, név alapján...
2015. márc. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod a születési idejét és anyja nevét, legalább egy lakhelyét, a KEKH (nem tudom a hivatal pontos nevét, valami elektronikus közszolgáltatások hivatala), a Balázs Béla utcában van Budapesten némi pénzért (számlát adnak) megmondja. Pontosabban nem ad ki adatokat, de felveszi a kapcsolatot a keresett személlyel, aki ennek alapján kapcsolatba léphet veletek.
2015. márc. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, de elég gyakori neve van. Ott nem sikerült megtalálni.
2015. márc. 3. 14:00
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es köszi a tippet :)
2015. márc. 3. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Én a facen fel adnék hirdetést , amiben őt keresem , fényképet is csatolnék hozza .. Azáltal a sok ember által aki mondjuk megosztja , csak eljutna hozzá is ( vagy valakihez aki ismeri ) , hogy őt keresed !
2015. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora város lehet,ahol lakott,de az ottani önkormányzat,a jegyzói hivatal tudna segíteni.Legjobb személyesen odamenni,hogy lássák a jóindulatot,hogy nem zaklatni akarod.

Megadhatják az embernek a te címedet,ők biztos tudják,hogy hova jeletkezett át.

Tudod-e hogy hol dolgozott?Onnan is el lehet indulni.

Miért nem adta meg a pontos címét,tudod?

2015. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!