Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Félek hogy elvesztem a párom,...

Végvári Valentina kérdése:

Félek hogy elvesztem a párom, a fiam nem akar elfogadni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek olyanok írjanak akik segíteni probálnak tanácsal,40 éves nő vagyok.Van 3 gyerekem előző kapcsolatombol, sajnos nem müködött a kapcsolatunk és bele szerettem a fiam haverjába aki 20 évvel fiatalabb mint én. Érzéseimet ö is viszonyozta viszont a fiam se vele se velem nem tartja a kapcsolatot, nem tudom hogy tudnák ki békülni vele,17 éves apja neveli, sokszor elgondolkodok jó döntést hoztame,sajnos nincs munkája a páromnak így az én keresetemböl élünk így segíteni sem tudom a fiamat, nem akarom elveszteni de a páromat se, mit tegyek?
2017. ápr. 11. 14:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

hááááááát, ez azért húzós. Ez olyan mint a "tesó volt párjával nem jövünk össze" dolog.Nem volt túl szép hogy :

1. fiad haverjával jöttél össze

2. olyan fiatal hogy a fiad lehetne

Oké neked ez így okés dolog, mert már van 3 gyereked stb. és ha a párod családot szeretne stb. akkor mi lesz?

egyelőre a fiaddal nem tudod helyrehozni adj neki időt, hogy megeméssze

2017. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
Pasid még akármennyi lehet, viszont gyereked már lehet nem lesz több...szerintem ezzel mindnet elmondtam..
2017. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelned kellett volna az elején, lássuk be, ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű, a gyerekeiddel viszont a kapcsolatod örökre szól. Ha nem rontod el...
2017. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatod a gyereked mert a faszid nem képes dolgozni és őt kell eltartani? Gratulálok
2017. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Stifler mamája te vagy az?
2017. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

"sajnos nincs munkája a páromnak így az én keresetemböl élünk így segíteni sem tudom a fiamat"


Jujj, ez nagyon-nagyon gáz. Tehát a "párod" eltartása előrébbvaló, mint a fiad támogatása?


Nézd, én nem tudok az érzelmi életedről semmit, de azt azért érzed te is, hogy 40 éves, háromgyermekes anyaként kötelességeid vannak, elsősorban a három gyereked felé. A velük való kapcsolat előrébbvaló kellene, hogy legyen, illetve az ő jólétük kellene, hogy a legfontosabbként szerepeljen a fontossági listán.

Ez nem így van most, ahogy látom, és ez egy iszonyat. Nem elég, hogy meglett, érett nőként egy kölyökkel tartasz fenn kapcsolatot, de még a gyerekeidtől is elfordulsz ezért?


A személyes véleményem meg az, hogy a srácnak jó hódítás vagy, a 40-es anyuka, akit sikerült leakasztani és még el is tart... emiatt nem biztos, hogy a gyerekeiddel való kapcsolatodat fel kellene áldoznod.

2017. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
"Érzéseimet ö is viszonyozta", addig mig eltartod.
2017. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért elég gáz vagy.
2017. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Stifler mamája. Ez nagyon nagy. Nekem is ő jutott eszembe egyből.
2017. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő a gáz hanem aki ezt elhiszi😒
2017. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!