Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nem értem a bátjámat miért...

Nem értem a bátjámat miért csinálja ezt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

A legídőssebb bátjám Karácsonykor eljegyezte a barátnőjét mert a lány nyagatta!Kb.3-4 hónap mulva megtudtam,hogy össze jött a szomszéd asszonnyal és ez ki is derült így a bátjám haza költözött az apukámékhoz aminek én nagyon örültem!!Egyébként egy hátban laknak mind a hárman!!

Szerintem a csaunya dolog az egészben,hogy a középső bátjám nem a bátjánk mellett áll hanem az ex mellet!!Az exnek már van másik pasija de azért a bátjámért sír!!Porázon tartota elszedte az összes pénzét egy sőrt nem ihatott a testvéreivel mert egyből kiabált vele igaz a bátjám is papucs volt évekig,de észhez tért!!!!

Aközépsőt is az asszony írányitja és nem veszi észre,hogy a barátnőjét mindenki utálja és ezáltal már mindenkivel őssze veszett!!!!Az a nő megcsinálta azt,hogy akkor is össze ugrasztotta a testvéreket amikor azok éppen jóban voltak!!!Nem tudom mitévő legyek!!!!Hogyan tudnám megmagyrázni a bátjámnak(középső),hogy ez így nem jó,mert ha hivom a csajveszi fel ha írok akárhova nem ő olvassa el és nem is ő vélaszol az tuti!!


2010. máj. 21. 20:28
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Láccik hogy mekszünt a mauónika só..


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


ez büntet:)

2010. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

vazz itt röhögök már 10 perce...:DDDDDDD!!!!

jobbak vagytok mint 1 vigjáték XD

2010. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Barátaim!


Van egy Csángói mondás mi szerint: Ha meg akarod nyalni a darálógépet előtte kapcsold le!

2010. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
78%

Az én hátamban meg 4-en:):):)


De most te minek szólsz a bátjáid:) életébe?????Először inkább tanulj meg írni.Lehet hogy a csaj azért nem olvassa el az üzeneteidet,mert tudja hogy úgysem tudja értemezni,mert olyan viccesen írsz.:):):)


Annyira jót nevettem!

2010. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Hopp, megvan! Egy csigacsaládról van szó! Egyvalakinek ugye a hátán a háza, de még ketten beköltöztek. Ugye? Ugye? :DD
2010. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
21:41-es vagyok,21:45-nek:Jót írtál,és megint egy jót nevettem.Tetszik.Köszi nektek!Máris jó napom volt,pedig nem sikrült a sütim!!!:((kivételesen)
2010. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint a középső bátyád látja jól a dolgokat, úgyhogy ne akard Neki megmagyarázni, hogy a legidősebb bátyád jól tette, amit tett. Ugyanis enyhén szólva szemét dolog, hogy megcsalta a szomszédasszonnyal a menyasszonyát.

Nem is csoda, hogy az ex lelépett, de az már igen, hogy 1 hónap alatt már pasit is tudott szerezni, annak ellenére, hogy még mindig szereti a legidősebb bátyádat. Az 1 hónap úgy jön ki, hogy a karácsonyi eljegyzéshez hozzáadok 4 hónapot, tehát április vége felé történt a szakítás, most pedig május vége felé járunk. Az jó, hogy egy házban lakik a legidősebb bátyád, a szomszédasszony és az ex, mert egyszerű a ki-be költözködés.

A középső bátyád csaja meg szégyellheti magát, hogy pont akkor ugrasztotta össze a tesvéreket, mikor végre kibékültek pár napra!Szóval borzasztó, hogy mindkét bátyád olyan nőt választott akik neked egyáltalán nem jönnek be!

Ne hívd, ne írj, hallgass!

A legkisebb bátyád jól van?

2010. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagy helyzet,hogy neked ebbe nincs jogod beleszólni!Nem neked kell,hogy tetszen a tesód párja,hanem neki. Ha egyszer neked lesz valakid,akiért nem rajong úgy a család majd megtudod! Senki magánéletébe nem szabad beleszólni! Legalább több időd lesz a nyelvtanra és a helyesírásra! Mellesleg ha a bátyád félrement a szomszédasszonnyal,akkor elég gerinctelen. Bármilyen is szerinted a felesége!
2010. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Na ez kellett nekem a nap végére:)Ilyen jót nem röhögtem már időtlen idők óta....Emberek ti aztán idióták vagytok a javából és a szó jó értelmébe vegyétek...Hát ez állat csigacsalád XD....
2010. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, örülök hogy lepontoztál, de attól még ugyanolyan pocsék a kérdés :D:D


a 20:56-os voltam :D

2010. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!