Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért nem látszik rajtam a...

Miért nem látszik rajtam a roma vonás?

Figyelt kérdés
Nagypapám cigány volt állítólag (a zenész fajtából). Én viszont szőke szürkészöld szemű fehér bőrű vagyok. A szüleim mind a ketten barna hajú, barna szemű fehér bőrűek. Nem fogadtak örökbe, semmi ilyesmi nem áll a háttérben. Szóval rajtam meg a testvéremen nem látszik meg a vonás viszont az unokatestvéreim echte cigányok, de náluk is csak az egyik szülő volt félvér származású ugyanúgy mint nálunk. Nekem mindig mondták hogy a nagyanyámra ütöttem mert ő nézett ki hasonlóan mint én. Rajtunk akkor miért nem látszik meg? Függhet-e ez attól is hogy melyik felmenőnkre ütünk?
2017. nov. 10. 23:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2017. nov. 13. 16:06
 12/12 anonim ***** válasza:

Ennek a fordítottja is van.Ismerek egy családot, ahol 7 gyerek van, mindegyiken nagyon látszik a cigány vonás, nagyon sötét bőrűek, stb.

Anyjuk nem cigány, apjuk félig az, mert az anyja nem cigány, apja viszont igen.A gyerekek apján se látszik cigány vonás.Az egész család fehérbőrű, semmi roma vonás, a gyerekek mind roma vonásúak, de nagyon.

2017. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!