Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Sok olyat olvastam, hogy...

Sok olyat olvastam, hogy valaki a párja miatt költözött külföldre. Ismertek olyat, aki a párja miatt költözött Magyarországra? Kezdem azt hinni, hogy egyedül vagyok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 23:37
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

De régi sztori... :D Amúgy érdemes lett volna végigolvasni a válaszokat. Ott leírtam, hogy a férjem mindig leellenőrizte azt, amit írtam, szóval egy többdiplomás ember helyesírását kritizáltátok...

Amúgy ma már magyar állampolgár is vagyok és én tanítok magyart külföldieknek.

2015. júl. 15. 01:37
 32/37 anonim ***** válasza:
49%
En meg a Holdrol jöttem, ufo vagyok, ohhh... de regi sztory. :D Egy bennem levö beepitett szerkezet automatikusan leellenörzi a nyelvhasznalatomat, helyesirasomat a vilag minden nyelven. (Szerencsere jobb, mint a google forditok! :D) En is magyar allampolgar akartam lenni, hiszen mi mas jobb ezen a vilagon, mint magyar allampolgarnak lenni. Ufologiat, urologiat es turulogiat is tanitok.
2015. júl. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

" En

is magyar allampolgar akartam lenni,

hiszen mi mas jobb ezen a vilagon,

mint magyar allampolgarnak lenni."


Írta, hogy a férje miatt költözött ide. Ez szerintem elég indok.

2015. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Kérdező, készülj fel, ez a weboldal egy mini-magyarország, ilyen nép a magyar, a legnagyobb részben rohadtul önző, irígy, kivagyi népség, egymást támadják, bántják ahol tudják. Részben emiatt költöztem külföldre végleg! Meg a "férfiak" miatt. Sok országban megfordultam már, de ennyi igénytelen emberkét nem láttam! Mindenütt csinos, kedves párok, Magfyarországon pedig a legrondább, legrosszabb nők vannak a pasikkal, a kedves, csinos nők pedig egyedül...

Megmonom neked őszintén, nem lepne meg, ha rövid úton változna a véleményed!

Magyarország csodálatos ország, ha a normális emberek lennének többen, én hazamennék, jönne a párom is (ő helyi). Remek kultúrával és valami elképesztő ételekkel rendelkezünk, de az emberek többsége....Szomorú, hogy ide jutott egy egykoron dicső nép, és a szívem vérzik azért a ragyogó országéet, és, bármennyire is felhúz minden nap a sok kötekedő, milf-troll-imádó....

Én a szívem mélyén mindig magyar leszek:)

De ott élni? Soha többé:(

2015. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Azért én , ha mondhatom így, büszke vagyok rád, hogy ilyen okos vagy, és örömmel tölt el, hogy épp Magyarországot "szemelted ki" :) <3
2015. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

"Írta, hogy a férje miatt költözött ide. Ez szerintem elég indok."


Az is furcsa, h a ferje miatt Magyaro-ra költöznek, tekintve a gazdasagi helyzetet. Minden 2. fiatal menekül innen, ök meg könnyeden mehetnenek Amerikaba, akar Svedo-ba, megis a szegeny, bizonytalan gazdasagu, összeomlas szelen allo Magyaro-on tervezik a közös jövöjüket?? (Ha nagy a kötödes, akkor ha esetleg felviragozna, kesöbb is jöhetnenek.) Es akkor nemhogy epeszü, hanem az atlagnal magasabb IQ-ju emberek?? Rendkivül erdekes, de talan vmire nincs ralatasom, es esetleg eddig megis lehetseges a törtenet, h a pasi miatt költözött Magyaro-ra. De az allampolgarsag??


Minden hatrany nelkül elhet itt az allampolgrasagaval, söt... Dehogy sved, plane USA-allampolgarsagot lecserelni magyarra? En ezt nem veszem be.

Oke, nem tudom, lehetseges-e 2-ös allampolg, de ne mondd,h barmi elönye van a magyarnak, amiert erdemes felvenni!

Identitasbol? Ha pl. ösi agon barmi ide kötne, meg csak-csak elhiszem, h ezert kiadna nagyobb penzösszeget, de csupan a ferje miatt kamunak tünik.

2015. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Igen, lehetséges a kettős állampolgárság. Azért vettem fel, mert szeretek itt élni, és mert a férjem is szerette volna.

Az amerikai életet nem kell bemutatni, nem tagadom, rengeteg előnye van, de van hátránya is bőven, csak azt nem látni a hollywoodi filmekben...

Aki meg az életszínvonalunkat félti, annak üzenem, hogy ne aggódjon, nagyon jól megvagyunk. :)

2016. jan. 12. 03:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!