Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lehet hogy örökbe fogadtak?

Lehet hogy örökbe fogadtak?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy a nővérem és az öcsém ugyanúgy néznek ki (mármint az arcuk, szemszínük is), én pedig (lány) teljesen másmilyen vagyok. Én nem hasonlítok sem a szüleimre, sem a tesóimra kívülről, belülről viszont kicsit igen, de ez lehet a nevelés miatt is, nem?

Hogyan tudnám kideríteni hogy rokonok vagyunk-e? A vércsoportunk azonos. Meg minden papír, kis könyv megvan otthon, arról is mikor születtem, fotóval, méretekkel, stb.



2018. okt. 18. 22:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Én fiú vagyok, a húgom leány. Egész más mint én.
2018. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%
Mi 3 an vagyunk testvérek és egyikünk sem hasonlít sem egymásra sem a szüleinkre!
2018. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%

- Örökbe fogadatok?

- Gondolod, ha lett volna választási lehetőségünk, akkor téged választunk?

2018. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

A húgom barna hajú, barna szemű, a sógorom fekete hajú, szürke szemű, mindkettőjük kreolos bőrű.

Az elsőszülött fiúk fehér bőrű, nagyon világosszőke és kék szemű. Tiszta apukánk, tehát a gyerek az anyai nagyapjára hajaz. Hetedíziglen öröklődnek a dolgok, nem kell ebbe belemagyarázni semmit.

2018. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem hinném. Én se hasonlítok senkire de a testvéreim nagyon durván egymásra. Szerintem ha örökbe fogadtak volna akkor már elmondták volna.

Meg kérdezz rá az a legegyszerűbb

2018. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A bizonytalanságom alapja nem csupán a külső hasonlóságok hiánya. Hanem a természetem is teljesen más mint a többieké. És állandóan kívülállónak éreztem magam, mintha velem másként bántak volna, úgy éreztem, minden igazságtalanság engem ér.

2018. okt. 19. 22:22
 17/22 anonim ***** válasza:
A szüleidet megkérdezted már erről?
2018. okt. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%

#16 Szerinted a testvérek mentális felépítése ugyan az?


Ha tanulták biológiát, akkor tudhatnád, hogy az agy fejlődésekor óramű pontossággal kapcsolnak ki-be gének, és erre jön még a külső tényezők sora. Ha egy picit más pályák erősödnek meg, teljesen más személyiség leszel. Gyakran a testvérek teljesen eltérő vérmérsékletűek!


Unokahúgom maximalista, pedáns, szorongó, idegeskedő, féltékeny, már-már pszichotikus.


A kisebbik halál nyugodt, kreatív, laza, művészi, semmivel se lehet megbántani, cukorfalat.


Teljesen ellenkező személyiségjegyek, persze hogy a másodikat szereti mindenki jobban... sajnos ez az első kislányban mégjobbam erősíti a szorongást. Ez ilyen.

2018. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó.

De én vagyok amúgy a második, vagyis középső gyerek.

2018. okt. 20. 16:28
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább az lehet, hogy nem az az apukád, akit te gondolsz. Kb. az esetek 1/3-ában nem az az apa, aki azt hiszi magáról. Sajnálom :/
2018. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!