Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lehet hogy örökbe fogadtak?

Lehet hogy örökbe fogadtak?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy a nővérem és az öcsém ugyanúgy néznek ki (mármint az arcuk, szemszínük is), én pedig (lány) teljesen másmilyen vagyok. Én nem hasonlítok sem a szüleimre, sem a tesóimra kívülről, belülről viszont kicsit igen, de ez lehet a nevelés miatt is, nem?

Hogyan tudnám kideríteni hogy rokonok vagyunk-e? A vércsoportunk azonos. Meg minden papír, kis könyv megvan otthon, arról is mikor születtem, fotóval, méretekkel, stb.



2018. okt. 18. 22:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#19, Félreértetted, most az unokahúgaimra gondoltam.


A genetikában nincs olyanra bizonyíték, hogy a "második jobban sikerült".


Persze lehet epigenetikai vonatkozása, de főleg pszichológiai okok vezetnek oda, hogy egy családon belül milyen viszonyok vannak testvér és szülők között.


Külsőre teljes változatotosság figyelhető meg. Bármelyik testvérnél előjöhetnek különbségek, az adott genetikai kombinációból.

2018. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

#20 lehet hogy gyakori, de anyukám egyáltalán nem olyan.


Köszi utolsó. Amúgy nálunk is szinte ennek megfelelőek a személyiségeink, mint amiket írtál.

2018. okt. 20. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!