Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti is kiakadnátok, ha megtudná...

Ti is kiakadnátok, ha megtudnátok, hogy van egy "eltitkolt" rokonotok és a szüleitek sosem említették?

Figyelt kérdés

Kiderült számomra, hogy apámnak van egy féltestvére, egy nővére akit most talált meg és küldött róla képet. Ő mindig is tudta hogy van, de soha nem említették nekem. Ráadásul itt lakik tőlem pár kilométerre.

Örülök, hogy megtalálta, ráadásul az egykor népes családból már kevesen élnek, és most felnőtt fejjel megtudom, hogy van egy néném. Közben pedig kiborított hirtelen a hír, hogy hogyan lehet ennyire félvállról venni. Mikor megkérdeztem miért nem említette eddig, csak annyit mondott, nem tartotta fontosnak.

Azért tettem idézőjelbe az eltitkoltat, mert nem szándékosan rejtegették, hanem valóban az lehet az igazság, hogy nem fontosak az ilyen "kis apróságok" számukra.


2018. okt. 29. 08:08
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne
2018. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!