Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűntek a régi barátaim. Mit...

Eltűntek a régi barátaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly meg tavalyelőtt tőlünk zengett az egész város, mindent csináltunk, kiröhögtünk mindenkit meg minden. Mindig voltunk 10-en most meg senki. Nagyon unalmas ez a nyár..nem tudom hova lettek a fiúk. Mondjuk mi inkább bicajoztunk, most nem jó a bicajom úgyhogy nem tudok kimenni bicajozni. De a környéken se látom őket. Mi lett? És mit tegyek? Amúgy csak én voltam lány ×D

13/L


2010. júl. 11. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"kiröhögtünk mindenkit meg minden"

Gratulálok.

2010. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

De raj vagy, kiröhögtetek mindenkit?:D


Félretéve: keresd fel őket. Bár lány létedre, ha ők nem keresnek akkor nem kéne utánuk loholnod. Keress új barátokat és ismerj meg új embereket. Ne azokra pazarold az idődet, akik téged sem keresnek, nincs értelme.

2010. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát csak a hülyéket ×D
2010. júl. 11. 16:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy utálom a raj szót :D
2010. júl. 11. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok neked... Jó társaságba kerültél. Keress normális barátokat és ne menőzz. Baromi büszke lehetsz magadra, hogy tőletek zengett a város meg, hogy mindenkit kiröhögtetek. Most meg én röhöglek ki Téged :)
2010. júl. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így jár,aki másokat kiröhög,és lehülyéz.Egyszer hopp,máskor kopp.

Egyébként sejtem,milyen szinten lehettek értelmileg azok a haverok..

2010. júl. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én őket nézem/néztem haveroknak. Páran itt laknak a közelben de szétmentünk..néha csak külön találkozunk. Amikor suli volt együtt jártunk haza. Egyrészt rajtuk kívül szinte nincsenek is velem egyidősek a környéken, másrészt nekem nem kellenek azok a divatmajmos, érfelvágós, átszakadt emós pázabiccsek. Se fiúk, se lányok. Rajtuk kívül nem is nagyon vannak haverjaim csak itt ott akikkel nem tudok sokat találkozni.
2010. júl. 11. 18:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Találsz majd új barátokat, és remélem az új barátságaid szilárdabb alapokra épülnek majd.
2010. júl. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!