Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól fognak felnőttként...

Mikortól fognak felnőttként kezelni?

Figyelt kérdés

A tesóm mondta (21 éves), hogy menne albérletet nézni, de ha nem a párjával megy, akivel együtt fogják kibérelni, vagy ha nem viszi magával anyát és apát, akkor nem fogják komolyan venni, hanem csak egy kis senki komolytalan gyerekként kezelni. Elvileg fórumokon is sorra számolnak be ilyen tapasztalatokról a fiatal nők, hogy nem vették őket komolyan, hiába foglalózták le a lakást időben.


Ráncosra kell öregednünk, hogy komolyan vegyenek? Egy nőt miért nem lehet komolyan venni? Nem attól függ, hogy tényleg ki tud majd venni egy lakást valaki, hogy 21 vagy 31 éves, főleg egyetemista, nem kapott kolit, igenis kell az az albérlet. Hogy lehetnek ilyenek az emberek ma Magyarországon?


Én is gondolkodom albérletben (25 éves vagyok), engem se fog senki komolyan venni, csak ha a párommal megyek? Ez nevetséges. Miért van ez?



#ember #maradiság #undorító társadalom
2019. júl. 26. 12:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha valaki felnőttként viselkedik akkor azt felnőttnek is fogják tekinteni,minden a hozzáálláson múlik.
2019. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
Engedd a géphez anyukádat, megbeszélem vele ezt a dolgot, felnőttek egymás között.
2019. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
#11-es leírta. Ennyi.
2019. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%

19 évesen elköltöztem, diákmunkából tartottam fent magam. Anyám nem vett komolyan.

Befejeztem az egyetemet, elhelyezkedtem főállásba. Anyám nem vett komolyan.

Férjhez mentem, vettünk házat. Anyám nem vett komolyan.

Gyerekünk lesz, anyám nem vesz komolyan.

Szerintem soha nem is fog, de nem azért élünk, hogy másoknak bizonyítsunk.

Én sem vettem soha komolyan anyámat. Amikor apámmal elváltak, sztriptíztáncoskánt dolgozott. Nem vettem komolyan.

Majd beszerzett egy pszichopata pasit, aki miatt el kellett otthonról menekülnöm. Nem vettem komolyan.

Most őt üti veri a pasi helyettem, és 16 éve nem hajlandó kidobni, mert szereti. Nem veszem komolyan.

Neki se kell megfelelnie nekem, ilyen egyszerű.

2019. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%

Ebben az országban akkor vesznek komolyan, ha kellően öregnek nézel ki.


Hiába vagyok én pl 34 éves, ha nem látszom annyinak, és mindegy hogy sminkelek-e vagy milyen ruha van rajtam.

Naponta tapasztalom azt, hogy legyerekeznek, tegeznek, a személyimet kéregetik, aztán meg hitetlenkednek, hogy hát ez nem lehet igaz. Nem vesznek komolyan. És ennek nem a hozzáállásom az oka, hanem a kinézetem.


Többek között pont ezért vagyok, durva, bunkó és agresszív, mert mindig az előbb írtakat kapom. Ráadásul olyanoktól, akik aluliskolázottak vagy korukhoz képest moslékul néznek ki.

2019. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy hazudni kell, hogy komolyan vegyenek. És akkor még beszélnek értékekről, hazafiságról meg őszinteségről. Persze.
2019. júl. 26. 14:23
 17/17 anonim ***** válasza:
33%
Mert balfékek vagytok, és ez gondolom látszik rajtatok. Én is nő vagyok, 19 éves koromban vettem ki először albérletet, aztán férjhez mentem, később válás után gyerekkel is simán talàltam albit. Soha nem volt semmiféle gond.
2019. júl. 27. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!