Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Radikális változás az életembe...

Radikális változás az életemben, hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés
Nagyon összecsaptak a fejem fölött a hullámok,romokban a házasságom,egészségileg is kész vagyok,idegileg pláne.Szeretnék egyszerűen mindent megváltoztatni,de nem tudom,mivel érjem el,hogy minden happy legyen ismét!Kisfiam érdekében a legjobban,ez a fő motiváció,mert ha így folytatom,akkor nagy bajok lesznek!Elsősorban magamon kéne változtatnom,mit tegyek?Volt már valaki hasonló helyzetben?Hogyan kászálódott ki belőle?Nagyon köszönök minden értelmes választ!
2010. júl. 11. 20:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Agykontrollt olvastam,viszont(tudom,hogy az én hibám) befolyásolhatóságom miatt nem érek el vele semmit.A férjem szkeptikus,ki is fejezi és ha kialakítom magamnak a kis világot,ő azonnal AKARATA ELLENÉRE lerombolja 1 pillanat alatt valamilyen negatív beszólásával...Utolsónak:már mondtam én neki mindent,nem használt,homokban a feje.Nem tudom,mivel bírhatnám cselekedetre...:(
2010. júl. 11. 21:05
 12/19 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, h ha nem változik/változtat akkor elválsz.
2010. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Sajnos ezen is túl vagyunk...:(
2010. júl. 11. 22:04
 14/19 A kérdező kommentje:
A végén még rájövök,hogy nem változtatnom kell,hanem válni...
2010. júl. 11. 22:05
 15/19 anonim ***** válasza:
Tudok megoldást, de nem fogsz elsőre örülni neki.
2010. júl. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Továbbra is csak azt tudom mondani ezek után, hogy a változást mindenképpen először magadban kell elindítanod, persze jó dolog hogy külsőleg változol, de az hosszútávon nem vezet eredményre. Kezdd belül, de ne avass be senkit, így nem lesz esélyük tönkretenni a munkád. Ha már jól haladsz, néhány hétig gyakorlod, már menni fog akkor is ha valaki rosszindulatú. Anno én sem számoltam be senkinek arról hogy vettem ezt a jó kis könyvet, mert segíteni senki nem tudott a problémáim megoldásában, csak én magam, és erre egyedül jöttem rá. Mindenképpen javaslom hogy próbáld meg még egyszer, de most úgy, hogy hiszel benne. :)
2010. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Keress külső valakit, akivel megoszthatod. mentálhigiénés szakember vagy pszichológus.
2010. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm,megpróbálom!

Milyen megoldásnak nem örülnék elsőre...?

2010. júl. 12. 15:52
 19/19 anonim ***** válasza:
De komolyan mondom! Mindenkit elküldenék valamilyen önismereti foglalkozásra, csoportosra vagy egyénire.
2010. júl. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!