Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetnem tul magam ezen?

Hogyan tehetnem tul magam ezen?

Figyelt kérdés

Bocsanat, lehet kicsit hosszu lesz.

Elmentem nyaralni a szuleimmel külföldre, en tovabb maradtam egy hettel mert a baratom kulfoldon el jelenleg. Amikor hazajottem az en "kedves nagypapam" (tobbet nem fogom ezt leirni, mert a szememben mar halott) ugy fogadott, hogy: "veled tobbet nem beszelek, azt hittem te kulonb vagy, mint a tobbi r*ngyo, de tevedtem". Megkoszontem a fogadasat es racsaptam az ajtot. Anyukammal vitatkozni kezdtek emiatt, kozolte vele hogy vegye ugy,hogy mi mar nem letezunk, ne varjon tolunk tobb segitseget, nem fogjuk rányitni az ajtot mar. A baratommal mar hosszu ideje egyutt vagyunk, mikor o aludt nalunk nem szolt semmit (mondjuk semmi beleszolasa nem lehetett volna), de igy, hogy en aludtam naluk, egy utolso r*b*nckent kezelt.

A vitatkozas utan anyukamnak kiugrott a vernyomasa, ugyeletre kellett vinnem, meg mindig erotlen, lelkileg ot sokkal jobban megviselte, mint engem. En attol jobban kiborultam, hogy ilyen allapotban latom az edesanyamat, az hidegen hagy, hogy ez a szentfazek miket mondott ram, a sajat unokajara...Napkozben,de foleg igy este szorol szora hallom a fejemben, hogy miket vagott hozzam es nem birok elaludni..

Meg most sem fogja fel, hogy mit tett, azt mondta mamamnak, hogy amikor meghal, Isten a pokolba fogja kuldeni, mert nem ugy nevelt minket, ahogy az a Bibliaban meg van irva.. csolatasa lett, a csaladja mar nem fontos szamara, csak a gyulekezete


2019. aug. 3. 23:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
40%
Ne anyukádat büntesd az apja nézetei miatt. Ha nem akarsz beszélni nagyapáddal, írj neki levelet, amibe megírod, hogy mennyire megbántott és nem tudod elfogadni a nézeteit. A végén, anyukád egészsége érdekében, megírnám, hogy megbocsátom az igazságtalan vádjait, de nem szeretnék kapcsolatot tartani.
2020. aug. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
79%
Nagyapám elég kicsapongó életet élt, de ilyenkor adok hálát, hogy legalább felvilágosult ember volt, aki mélységesen lenézte és megvetette az ilyen bigott szörnyetegeket. Teljesen igaza volt.
2020. aug. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!