Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apró dolog, mégis idegesítő!...

Apró dolog, mégis idegesítő! Azért szóvá tegyem?

Figyelt kérdés

Párom egyik munkatársánál voltunk szombat este. Készült néhány fénykép is. A munkatársának a felesége levágott a képekről, és úgy tette fel őket az internetre. Pár hölgy hozzászólt a képhez, hogy szívesen megismerkednének a párommal. A feleség meg írta, hogy privátban ír telefonszámot, nyugodtan lehet vele ismerkedni, mert egyedülálló.

Engem zavar a dolog, mert tudom, hogy a párom csak ideges lesz, hogy ilyen hülyeségekkel zaklatják őt munkaidőben. Egyébként jegyben járunk.

Szerintetek szóljak a nőnek, hogy állítsa le magát? Vagy hagyjam a fenébe a dolgot?


2010. júl. 12. 13:14
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/126 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezt szerintem is a párodnak kellene lerendeznie.


De ha már elkezdted, adnék egy tanácsot! Most még csak a hozzászólásodat törli, de lehet, hogy estére, mire a vőlegényed is megnézné az adatlapját már a többi képet és véleményt is törli és a végén még téged állít be ostoba libának, akinek csak a fantáziája dolgozik. Szerintem mentsd le a gépedre (!) az oldalt bizonyítéknak, nehogy estére csak egy legendává váljon. :/

2010. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/126 anonim ***** válasza:
95%

hogy hivják a nőt?ird meg privbe,olyat oda kommentelek neki a kép alá h besz...ik!



Ezen akkorát röhögtem :DDDD


Egyébként az előttem szólónak igaza van.

2010. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/126 anonim ***** válasza:
95%
Én is írnék kommentet az biztos!
2010. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/126 anonim ***** válasza:
100%
Most elképzeltem, hogy itt a válaszolók miket írnának :DDD Még most sem bírom abbahagyni a röhögést :DDD
2010. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/126 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem olyan apró dolog. Én szólnék a páromnak, hogy mégis mit képzel a kedves feleség. És egyébként, akinek van párja az nem egyedülálló, mégha nincs is papír róla.
2010. júl. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/126 anonim ***** válasza:
88%

Lenne nem kis komment szám a nőnél,ha innen most mindenki írna neki valami cifrát :DDD

Körülbelül mindegyik kommentbe lenne valami csúnya szó :DDD

Én így ezt elképzeltem :DDD

2010. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/126 anonim ***** válasza:
100%

Ez hidd el, nem egy apró dolog.

Írogass csak a kép alá, mindig, egyszer úgyis megunja!

Egyébként én azért elmennék hozzá és megkérdezném tőle hogy mégis hogy képzeli ezt az egészet. Ehhez pofa kell. Kíváncsi vagyok milyen magyarázattal állna elő. Jogod van ahhoz, hogy leállítsd, elvégre a vőlegényedről van szó, szerintem még fel is jelenthetnéd, mert ez rágalomnak vagy valami ilyesminek minősül. Elvégre olyasmit tesz veletek, ami nektek megalázó és amiből ti nem kértek.

2010. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/126 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet h rá mászott a párodra és ő visszautasította a nők utáljak visszautasítjk őket,ha nem d*ja meg őket akit kiszemeltek maguknak,minden aljaságra képesek,hogy belerondítsanak az éltébe,tapasztalat.
2010. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/126 anonim ***** válasza:
100%

13:51

talán nincs igazam? :D:D:D

2010. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/126 anonim ***** válasza:
84%

Jaja, vajon hányszor szerepelne a szar szó a kommentekbe? :DDDDD Kész :DDDDD



Egyébként nem lehet, hogy ez valami vicc? Én ezen gondolkozom. Tegnap volt meghívva először, törli a kommentjeit, kivágta a képről. És még vissza is igazolja. Hát nem tudom.. Nem lehet, hogy valami beavatós vicc? És az irkálókkal is meg van beszélve? Ennyire nem lehet ilyen senki, hogy férje van és ilyet csinál...ráadásul semmi oka erre.

2010. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!