Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apró dolog, mégis idegesítő!...

Apró dolog, mégis idegesítő! Azért szóvá tegyem?

Figyelt kérdés

Párom egyik munkatársánál voltunk szombat este. Készült néhány fénykép is. A munkatársának a felesége levágott a képekről, és úgy tette fel őket az internetre. Pár hölgy hozzászólt a képhez, hogy szívesen megismerkednének a párommal. A feleség meg írta, hogy privátban ír telefonszámot, nyugodtan lehet vele ismerkedni, mert egyedülálló.

Engem zavar a dolog, mert tudom, hogy a párom csak ideges lesz, hogy ilyen hülyeségekkel zaklatják őt munkaidőben. Egyébként jegyben járunk.

Szerintetek szóljak a nőnek, hogy állítsa le magát? Vagy hagyjam a fenébe a dolgot?


2010. júl. 12. 13:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/126 A kérdező kommentje:

Az egyik "ismerősöm" is látta a képeket, neki az volt az első gondolata, hogy talán a párom kérte meg, hogy én ne legyek a képeken, és hogy azt mondja mindenkinek, hogy egyedülálló.


Ez azért elég valószínűtlen.

2010. júl. 12. 13:25
 22/126 anonim ***** válasza:
100%

Ne te akarj "mondani", inkább kérdezz! Miért vágott le téged a képről? Miért írta, amit írt a leendő férjedről? Miért gondolja, hogy ezt ő megteheti? Miért avatkozik bele az életetekbe? Miért...... -szeliden, nem veszekedősen, de határozottan kérdezz ezekre külön-külön (ne zúdítsd valamennyi kérdést egyszerre a nyakába) rá.


Aztán már csak annyi a dolgod, hogy türelmesen kivárod, mit válaszol, mivel indokol. Mondjuk, én is kíváncsi vagyok erre:)!

2010. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/126 anonim ***** válasza:
88%

pofátlan rib@nc! nehogy ennyiben hagyd! régen az én páromra iwiwen szállt rá 1 régi ismerőse (lány term.), hát én úgy kiosztottam, h seperc alatt lekoccolt :D

22L

2010. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/126 anonim ***** válasza:
100%
ne a nőnek szólj,hanem a pasidnak,meg mi az h levág a képröl???ilyet még nem is hallottam h lehet ennyire primitiv vki!ezek után ne állj a kép szélére!
2010. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/126 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek ird le majd mi lett
2010. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/126 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul most olvasom el teljesen a kérdést...Nem, nem "apró" dolog, hanem hatalmas galibákat okozhat. Vmi nem stimmt a munkatársa feleségénél....ez régen túlmegy a "vicces" kategórián.
2010. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/126 anonim ***** válasza:
84%

Párod helyében email a következő szöveggel a nőnek.


Kedves .....!

Hadd kérdezzem már meg, hogy honnan veszed a bátorságot, hogy tudván menyasszonyom van, te egyedülállónak állítasz be és a telefonszámomat és elérhetőségeimet ajánlgatod idegen nőknek. Ezzel nem csak engem sértesz, hanem a kedvesemet is, akivel jegyben járok. Szóval most nyomatékosan megkérlek, hogy hagyj fel az ostoba játékaiddal és kérj bocsánatot a menyasszonyomtól. Te f..sz

Üdv:.....

2010. júl. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/126 A kérdező kommentje:
Nem rám lesz mérges a párom. Csak tudom, hogy munkaidőben nem szereti ha hívogatják ilyen hülyeség miatt. Ha meg este hívják, mikor itthon lesz, akkor még jobban kiakad.
2010. júl. 12. 13:27
 29/126 anonim ***** válasza:
70%
Pofátlan egy ringyó az biztos!! A párod meg egy szemét disznó,ezt enyibe hagyni!! :(
2010. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/126 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez neked apró dolog? Ez a nő vagy szivatni akar vagy téged vagy a párod. Nem hiszem el, hogy a leendő feleség jelző nem elég egyértelmű. Ha valakinek pedig nem, akkor annak hogy lehet munkahelye? Na meg látja a képeket, levág róla, utána szétszórja a telefonszámát? Mit képzel? Valamivel kihúztad nála a gyufát vagy te, vagy a párod. Szerintem én már régen odamentem volna és jól beolvastam volna neki.
2010. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!