Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apró dolog, mégis idegesítő!...

Apró dolog, mégis idegesítő! Azért szóvá tegyem?

Figyelt kérdés

Párom egyik munkatársánál voltunk szombat este. Készült néhány fénykép is. A munkatársának a felesége levágott a képekről, és úgy tette fel őket az internetre. Pár hölgy hozzászólt a képhez, hogy szívesen megismerkednének a párommal. A feleség meg írta, hogy privátban ír telefonszámot, nyugodtan lehet vele ismerkedni, mert egyedülálló.

Engem zavar a dolog, mert tudom, hogy a párom csak ideges lesz, hogy ilyen hülyeségekkel zaklatják őt munkaidőben. Egyébként jegyben járunk.

Szerintetek szóljak a nőnek, hogy állítsa le magát? Vagy hagyjam a fenébe a dolgot?


2010. júl. 12. 13:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/126 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most mennem kell bevásárolni, meg főzni. Később megnézem hogy áll a képhozzászólás. Majd megírom a fejleményeket. Szép napot mindenkinek.
2010. júl. 12. 13:38
 52/126 anonim válasza:
66%
Mi jogon pontoztátok le a véleményem? Mintha hülyeséget írtam volna... -.-'
2010. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/126 anonim ***** válasza:
34%

ne haragudj kérdező, de nem jó ötlet közösségi oldalra irkálnod, nem a te feladatod lerendezni a hölgyikét


a párod hívja fel, közölje vele, hogy szedje e a képét és ha visszaél az adataival, akkor feljelentés lesz a vége, ebbe te ne szólj bele....

2010. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/126 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem én már rég elmentem volna hozzá, és jól leosztottam volna. Mit képzel már. És fogadjunk mikor náluk voltál akkor meg játszatta az agyát h mennyire bír téged.
2010. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/126 anonim ***** válasza:
94%

Ha így áll a dolog, én tuti feljeleneteném a képeitekkel való visszaélés miatt, gondolom nem kért engedélyt, hogy reklámozza a vőlegényed aneten.

Priviben simán megírhatod neki, hogy ha nem fejezi be, csúnya vége lesz, mert minden oldal le van mentve, bizonyíték van stb. ha esetleg nem ért a szép szóból.

Ha minden kötél szakad a csaj minden ismerősének elküldeném a képet, és aláírnám amit ő folyton kitörölget :) Aztán úgysem tudja azokat kitörölni, mert az üzi priviben megy, ő azt nem láthatja. Ez már zaklatás, amit ő csinál... és gusztustalan!

2010. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/126 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon tetszik a kép alá írt üzeneted, a legjobb, amit csinálhattál. Én biztos nem maradtam volna ilyen finom. Az, hogy ezt is kitörölte... a kedves kolléganőt minősíti. Szerintem beszélj mindenképp a vőlegényeddel, ő le fogja rendezni a nőt.
2010. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/126 anonim ***** válasza:
94%

Ez nagyon durva!

Én a férjed helyébe jól elbeszélgetnék a nővel és ha nem úgy reagál fel is jelenteném.

2010. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/126 anonim ***** válasza:
91%
Ha kitorolte a hozzaszolasodat, akkor egyertelmu, hogy rosszindulatu. A parod rendezze le. Nem tudom, hogy hogy mer valaki ilyet csinalni.
2010. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/126 anonim ***** válasza:
90%
hogy hivják a nőt?ird meg privbe,olyat oda kommentelek neki a kép alá h besz...ik!
2010. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/126 anonim ***** válasza:
90%
Ügyesen írtál neki.Hajrá! :D
2010. júl. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!