Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok 17 éves. Mit...

Meleg vagyok 17 éves. Mit tegyek? Nemtudom mit kezdjek az életemmel? (bővebben lenn. )

Figyelt kérdés

Egy 17 éves meleg fiú vagyok. Lassan már az egész világ előtt felvállalom a másságomat, nemvagyok erre büszke, de felvállalom, ezvagyok én. Én ezt a nehezebb életet választottam. De a szüleim nem fogadnak el, pedig már egy féléve elmondtam nekik. A szüleim úgy néznek rám mint egy leprásra. Sosem fognak elfogadni? Költözzek el itthonról? Mit tegyek? Sosem volt még kapcsolatom, és szexuális kapcsolatom sem volt egyik nemmel sem. Nyitok a világ felé, óvatos vagyok, eljárok bulizni, fennvagyok meleg oldalakon, szétnézek az utcán, radizgatok, de nincs párom még mindig. Lehetne, de nagyon válogatok.. Lehetne párom nemis egy nemis kettő, de én az igazit keresem, még ha giccsesen is hangzik. Egyedül amikor külföldön jártam akkor tetszett meg komolyabban egy pasi, csak mivel messze van a világ másik részén ez azért nem működne. Hogyan keressek párt? Egyáltalán megfogom találni az igazit valaha aki nekem megfelel/akinek én is megfelelek? A világ elfogja valaha fogadni, hogy ilyen vagyok?

Szégyellem a másságomat, mert a szüleim kutyaként bánnak emiatt velem.. Segítsetek kérlek..


2010. júl. 12. 15:29
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
12%
Én kb felkötném magam ha b*zi lennék, azt a szégyent főleg a szüleim előtt nem tudnám elviselni, de szerencsére ilyen nem fenyeget:D
2010. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
94%
Csak semmi szégyelni való! Ez eszedbe se jusson! Megtörténik az ilyen, de nem világrengető probléma! ;)
2010. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
32%
Most nem azért, hogy kötekedjek, de honnan tudja egy 17 éves fiú magáról hogy meleg, ha sosem volt még kapcsolata??
2010. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
85%

"Most nem azért, hogy kötekedjek, de honnan tudja egy 17 éves fiú magáról hogy meleg, ha sosem volt még kapcsolata??"


Bazzeg... egy heteró is tudja! Nem kell ahhoz lefeküdni mindenkivel, hogy tudja, mihez vonzódik! Ezzel az erővel te honnan tudod, hogy nem vagy pedofil, ha még sosem voltál kisgyerekkel? Ilyen hülye hozzáállást... hogyne tudhatná, mint bárki más!

17 biszex F

2010. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
46%

Ne haragudj, de speciel a pedofíliát hasonlítgatod ehhez??Normális ember nem kezd kisgyerekekkel, mert tudja hogy nem pedofil.

De az hogy eldöntse vki, hogy melyik nem az érdekesebb neki vmilyen tapasztalatot kéne szereznie. Sok meleg előbb csajozik, majd rájön, hogy "ez nem az ő világa". De honnan tudja, hogy meleg, ha ki se próbálta?

Mindegy. Amellett ez már szánalmas, hogy a "bi" is egyfajta lehetőség. Hol fiúk- hol lányok. Akkor inkább egyik vagy másik...

2010. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
81%
tipikus korlátolt ember: te talán nem tudtam tizenhét évesen, hogy hetero vagy? külön be kellett magadnak bizonygatod azzal, hogy lefeküdtél fiúkkal?
2010. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
74%

"Ne haragudj, de speciel a pedofíliát hasonlítgatod ehhez??Normális ember nem kezd kisgyerekekkel, mert tudja hogy nem pedofil."

Meleg ember pedig nem kezd csajjal, mert tudja, hogy meleg... aki mégis kezd, az bizonytalan, mivel a társadalom azt diktálja neki, hogy csajjal kellene lennie. De aki már tudja magáról, hogy meleg, nem bizonytalan, minek kezdene csajjal. És pontosan onnan tudja, hogy meleg, ahonnan a heteró tudja, hogy heteró. Onnan, hogy nem vonzzák a csajok. Ennyi. Akkor minek is kezdjen csajjal? Mert neked úgy jobban tetszik? Hát bocs, de azért ne :D

Egyébként a pedofília csak egy extrém példa volt, írhattam volna gerontofilt, vagy bármi mást is, amit nem büntet a törvény :P

2010. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%
a szüleidet nem értem a gyerek mindig a gyerekük marad,csak épp más nemi identitásod,mint nekik,de nem vagy rosszabb,sőt te legalább vállalod magadat,nem mint a sok képmutató.Amúgy el kéne jutni oda h ne a szerint itéljünk , h homoszekszuális,leszbikus,budhista,zsidó ,cigány, tetovált stb....hanem h milyen ember az illető bBbelsőbtulajdonáságaiban,
2010. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
15%

Már bocs, de vicces vagy ezzel a nagy bizonygatással, ha magad se tudtad még eldönteni, hogy hova húz a szíved... Kár volt odaírni az életkorod mellé...De nem off-olok többet.

Egyébként nem csinálnék jelenetet spec. ha az én fiú gyerekem azzal jönne, hogy a fiúk valószínűleg jobban érdeklik....max. mondanám, hogy legalább egyszer ismerkedjen meg egy csajjal, és ha nem okés a dolog, akkor már bizton tudja, hogy mi a helyzet...Ennyi.

2010. júl. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek csak annyit tudok mondani, hogy ha a szülőknek elmondja az ember, két verzió van:

1. Ott helyben kivágják a francba.

2. Húzzák a szájukat, majd idővel elfogadják.

Mivel nálad az első nem történt meg, biztos vagyok benne, hogy el fogják fogadni. De ehhez idő kell, ne várd egyik pillanatról a másikra (ehhez sajnos évek is kellhetnek…). Amíg nem látják, hogy te boldog, stabil kapcsolatban élsz egy másik fiúval, addig húzni fogják a szájukat, és inkább a csajok felé irányítani. De elfogadják, a fiúk vagy ugyanúgy, nem dobnak ki, stb. Te pedig fogadd el azt, hogy nekik idő kell ehhez. Sok idő…

A melegvilággal kapcsolatban csak annyit tudok mondani, hogy legyél nagyon nagyon óvatos, járj nyitott szemmel, és ne menj bele hülyeségekbe. Más világ az, mint a heteró világ sajnos. Vigyázz magadra, de ha ésszel élsz, nem lesz semmi bajod, és előbb-utóbb megtalálod az igazit!

Semmiről sem vagy lekésve, a melegeknél jóval később kezdődnek a párkapcsolatok, mert kevesebb helyen lehet ismerkedni, sokáig titkolják, stb. Én a helyedben amúgy csak annak mondanám el, akiben 150%-osan megbízok, és feltétlenül tudnia kell. A többieknek felesleges, semmi közük hozzá, és csak lenéznének.

17 biszex F

2010. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!