Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg vagyok 17 éves. Mit...

Meleg vagyok 17 éves. Mit tegyek? Nemtudom mit kezdjek az életemmel? (bővebben lenn. )

Figyelt kérdés

Egy 17 éves meleg fiú vagyok. Lassan már az egész világ előtt felvállalom a másságomat, nemvagyok erre büszke, de felvállalom, ezvagyok én. Én ezt a nehezebb életet választottam. De a szüleim nem fogadnak el, pedig már egy féléve elmondtam nekik. A szüleim úgy néznek rám mint egy leprásra. Sosem fognak elfogadni? Költözzek el itthonról? Mit tegyek? Sosem volt még kapcsolatom, és szexuális kapcsolatom sem volt egyik nemmel sem. Nyitok a világ felé, óvatos vagyok, eljárok bulizni, fennvagyok meleg oldalakon, szétnézek az utcán, radizgatok, de nincs párom még mindig. Lehetne, de nagyon válogatok.. Lehetne párom nemis egy nemis kettő, de én az igazit keresem, még ha giccsesen is hangzik. Egyedül amikor külföldön jártam akkor tetszett meg komolyabban egy pasi, csak mivel messze van a világ másik részén ez azért nem működne. Hogyan keressek párt? Egyáltalán megfogom találni az igazit valaha aki nekem megfelel/akinek én is megfelelek? A világ elfogja valaha fogadni, hogy ilyen vagyok?

Szégyellem a másságomat, mert a szüleim kutyaként bánnak emiatt velem.. Segítsetek kérlek..


2010. júl. 12. 15:29
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
93%
Szia, Ne szégyelld a másságodat egyáltalán nem szégyen szerintem... a mai világba nagy bátorság ezt felvállalni ezért szerintem külön büszke lehetsz magadra... a Szüleid viselkedése nem elfogadható, lehet hogy valamilyen szinten bántja őket hogy nem a lányokhoz vonzódsz de azért nem kéne úgy viselkedniük veled mint egy kutyával. Nekem van 2 homoszexuális ismerősöm , köztük az egyik legjobb barátom is... szerintem társkeresőn ismerkedj.(ha gondolod írsz privit és dumálunk ill. bemutatom a "barátom".) Szerintem előbb-utóbb megtalálod az igazit és ehhez előre is sok sikert kívánok:) puszí 16/L
2010. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
38%
Sajnálom ami veled történik de valamilyen szinten a szüleidnek is igaza van. Ha még nem volt igazi kapcsolatod mind a két nemmel akkor nem jelentheted ki, hogy meleg vagy. Viszont ez még nem ok, hogy így bánjanak veled. Sajnos nem tudok épkézláb tanácsot adni mert én sem találtam meg az életem szerelmét, attól függetlenül, hogy nem vagyok meleg. Amit én teszek: várok. Nem vagyok öreg (19) akkor fog jönni a nagy szerelem amikor a legkevésbé gondolod. Remélem egyszer találok egyszer egy szerető kis feleséget. Sok sikert ne add fel.
2010. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
köszi:))
2010. júl. 12. 15:41
 14/58 anonim ***** válasza:
64%

Ne feledd el, kegyetlen életed lesz, de ha a boldogságért bevállalod, akkor te tudod. Én nem tudom, hogy milyen érzés, de nő létemre, pedig egész megértő típus vagyok, nehezen tudom elfogadni. Megértem a szüleidet is. De megértelek téged is, erről nem tehetsz, ezt hozta az élet. Ha semmiképpen nem tudsz a lányok felé nyitni, hát ez van. Bár még nem is próbáltad fiúval, ahogy mondod, szóval lehet,hogy megundorodnál saját magadtól, ha valóban úgy hozzád érne valaki.

Nem könnyű, de fel a fejjel, majd lesz valahogy.

2010. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
bevállalom:))köszi
2010. júl. 12. 15:43
 16/58 anonim ***** válasza:
93%

a melegek párkacsolata csak "annál a résznél" tér el, a heterókétól :)


semmit ne kezdj az életeddel, csak élsd és majd szép fokozatosan megérkeznek a dolgok. ha 17 éves hetero "válogatós" fiú lennél, jó eséllyel ugyaníg beírhattál volna ezzel a problémával, azaz hogy még nem találtál olyat, aki igazán érdekel. ez tök érthető, nem a melegséged miatt van (bár kétségkívül nehezebb, hiszen kisebb körből kell párt találnod, és igen, sajnos van előítélet irántatok sokakban, ezt majd meg kell tanulnod kezelni)

2010. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
95%
a melegek sokkal barátságosabbak, élj büszkén és xarj mindenkire de ne hirdesd magánügy!
2010. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
46%

Ha azt akarod, hogy elfogadjanak, ne erőltesd magad másokra. Akkor nemkell szégyenkezned. Nem kell titkolni, de közzétenni sem.

Amúgy igaza volt annak, aki írta: amíg nem próbáltad mindkét nemmel, nem tudhatod, tényleg meleg vagy-e.

Szóval ne divatból legyél meleg.

2010. júl. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
95%

17 éves vagy, legyél büszke arra hogy felvállaltad (sokan nem lennének erre képesek) és adj időt magadnak.

Én 20 évesen sem találkoztam olyan lánnyal akit tudnék szeretni tiszta szívemből.

Biztos vagyok benne hogy előbb-utóbb megtalálod a neked megfelelő párt. A szüleidet is megértem, te is értsd meg őket. Nem lehet könnyű nekik, ugye a szülők szép feleségről, unokákról álmodoznak és ezt az álmot szétoszlattad bennük. Idővel el fognak fogadni, akármilyen is vagy.

És sok sikert!

F20

2010. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
92%

a legjobb barátom is meleg, illetve rengeteg hasonló beállítottságú embert ismerek, kedvelek.

először is ezt nem kell se szégyellni, se büszkének lenni rá, mert erről nem tehetsz. arról viszont igen, hogy felvállalod, mert ez bátor cselekedet, még úgy is felvállalod, hogy a saját szüleid se tudna vele mit kezdeni. ez egy elég dícséretes dolog, kiállsz magadért. a legtöbb ember nem képes erre. legyen hetero, vagy meleg...

a világ pedig tökéletesen el fogja fogadni, mert nincs más választása. az nem hozzáállás, amit az egyik előző hozzászóló írt, hogy "rákényszeríted, hogy fogadjanak el"- mert ez olyan dolog, amit el kell fogadni. a világtörténelemben számos példa volt arra, hogy csak azt fogják elfogadni, aki hirdeti, bebizonyítja, stb. a saját létjogosultságát. minden polgárjogi mozgalom í]y működik. és igen, kedves másik hozzászóló, te is rá vagy kényszerülve, hogy elfogadd, mert nem lőheted le, nem köpheted le(szerencsére). ha nem tetszik, nem kell vele foglalkozni, de ettől még el kell fogadnod.


17 évesen pedig generációs jellemző, hogy mindenki az igazit akarja megtalálni... :) a heterók is így vannak vele. később persze tapasztalatot szereznek, és rájönnek, hogy nem így működik.

egyelőre még semmilyen kapcsolatod nem volt, kissé tehát irreálisnak tűnik, hogy kapásból az igazit akarod :) inkább lörtölj, ismerkedj, stb.

én ma megyek a homár bárba karaokizni, gyere le ha akarsz :))

2010. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!