Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődtek mert nem kínáltam...

Megsértődtek mert nem kínáltam meg diétás csokival, hanem rendessel? Én vagyok a hülye, vagy tényleg nem logikus?

Figyelt kérdés

Volt az asztalon 4-5 tábla étcsoki, ami tejmentes, fele vacak, a többi csak kicsit ehetetlen.

És volt Merci amit szülinapomra kaptam ( régen egyik kedvencem volt), de én nem ehetek belőle és elhoztam a családnak.


A történet röviden: a csokit látva mondta, hogy valamilyet szeretne, én mondtam hogy van a kamrában milka, meg odanyújttam Mercit, erre felkapta a vizet, le lettem ordítva, hogy azt nem azt szereti, akkor mindegy egye meg a fene és morogva elviharzott...


Nem először fordul elő ilyen, megjegyzéseket tesznek hogy mennyi édességet vettem, havonta kb egyszer megyünk boltba és veszek 4-5 felé dolgot, hátha egyik ehető.

Múltkor vettem 2-3 féle fagyit, kb 1 éve nem ettem

Arra is megjegyzéseket tettek, hogy mennyi fagyit eszek.

Mikor vettem kínáltam, nem kértek( vagy aki megkóstolta azt mondta szar, és ilyet többet ne vegyek, csak én mást nem ehetek, de az kit zavar) utána meg enyhén passzív agresszívan piszkálnak, pedig én soha nem szólok, meg nem is zavar, hogy minden héten kétszer vesznek sütit, vagy fagyit, de én vagyok szemét, hogy valami viszonylag normális nasit keresek. Most ez így mi szerintetek?:/



2019. aug. 8. 23:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
A megoldás nagyon egyszerű: rakj el minden élelmiszert nem látható helyre, és amikor jönnek a rokonok, csak egyet vegyél elô és abból kínáld ôket. Ha kérdezik, van-e más, mondd, hogy nincs. Így nem sértôdhetnek meg azon, hogy mivel kínálod ôket.
2019. aug. 9. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%

Mi van? :D

:D Rég nem röhögtem kérdésen így, köszi az élményt :D


De az igazán fontos kérdés, és amit kihagytál, szerintem itt az, hogy hány éves Gombóc Artúr.

2019. aug. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom szeretik az ét csokit azért akarták azt merci helyet.
2019. aug. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%

De miert kell kipakolni mind az 5-6 fele csokit amid csak van?

Ezt nem is ertem.

Kiteszed az asztalra a merci csokit ( ami egyebkent is praktikus kiszerelesu, mert darabonkent van csomagolva ), majd megemlited, hogy szolgaljak ki magukat ha szeretnek, ezzel a tema lezarva.

Mit kell ezt tulreagalni?

A te sajat csokidat tartsd a sajat szobadban, arrol meg nem is beszelve, hogy nem kell funak fanak meselni, hogy te 5-6 fele csokit vagy fagyit vettel.

2019. aug. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%
Ne pusztítsál már el.
2019. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

Az a gyanúm, hogy mindegy mit csinálsz, úgysem lehetsz jó. Azért azt megpróbálhatod, hogy nem egy bizonyos fajtából kínálod meg őket, hanem elsorolod:

"Van ez a háromféle tejmentes, de szerintem nem annyira jók, kipróbálásra vettem. Az a negyedik a legjobb, de azért a milkát nem éri utol. Kóstoljátok meg, amelyik tetszik."


Ha a diétásra megjegyzéseket tesznek, akkor ők a bunkók, de te azért lereagálhatod normálisan:

"Igen, tudom, hogy nem olyan finom, mint az XY csoki, de sajnos én csak ilyet ehetek. Sajnos nem túl jó a felhozatal, de még mindig ez a legjobb, amit találtam."

2019. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Szolgálja ki magát,abból vesz amit akar és nem lesz probléma.
2019. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
a gyakoridroid nem ért semmit , pedig érthetően irta le.
2019. aug. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
29%

Ilyenkor azt szoktuk mondani, hogy aki meg akar sértődni, az meg is fog.

Ha még van kedved próbálkozni, legközelebb sorold el kedvesen, hog milyen csokijaid vannak. "Ez cukormentes, nem túl finom. Ez is diétás, most vettem először, még én sem kóstoltam meg. Ez jó ízű, de ha egy kockánál többet eszem, az délutánra garantált hasmenés. És van még Merci, tegnap kaptam. Régen nagyon szerettem, de sajnos már nem szabad ennem. Melyikből kértek?"

De ne lepődj meg, ha ezek után a kiselőadást kérik ki maguknak, mert ők sem vakok, látják mi van az asztalon...

2019. aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
34%

Én értem mi a problémád és igazad van.


Ha leírod miket nem ehetsz (tejen, mogyorón kívül van még valami?), akkor szívesen adok tippeket, hogy miket vegyél, amik finomak is. Olyat ehetsz, aminek nincs az összetevőjében tej, mogyoró, de rá van írva, hogy nyomokban tartalmazhat?

2019. aug. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!