Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megsértődtek mert nem kínáltam...

Megsértődtek mert nem kínáltam meg diétás csokival, hanem rendessel? Én vagyok a hülye, vagy tényleg nem logikus?

Figyelt kérdés

Volt az asztalon 4-5 tábla étcsoki, ami tejmentes, fele vacak, a többi csak kicsit ehetetlen.

És volt Merci amit szülinapomra kaptam ( régen egyik kedvencem volt), de én nem ehetek belőle és elhoztam a családnak.


A történet röviden: a csokit látva mondta, hogy valamilyet szeretne, én mondtam hogy van a kamrában milka, meg odanyújttam Mercit, erre felkapta a vizet, le lettem ordítva, hogy azt nem azt szereti, akkor mindegy egye meg a fene és morogva elviharzott...


Nem először fordul elő ilyen, megjegyzéseket tesznek hogy mennyi édességet vettem, havonta kb egyszer megyünk boltba és veszek 4-5 felé dolgot, hátha egyik ehető.

Múltkor vettem 2-3 féle fagyit, kb 1 éve nem ettem

Arra is megjegyzéseket tettek, hogy mennyi fagyit eszek.

Mikor vettem kínáltam, nem kértek( vagy aki megkóstolta azt mondta szar, és ilyet többet ne vegyek, csak én mást nem ehetek, de az kit zavar) utána meg enyhén passzív agresszívan piszkálnak, pedig én soha nem szólok, meg nem is zavar, hogy minden héten kétszer vesznek sütit, vagy fagyit, de én vagyok szemét, hogy valami viszonylag normális nasit keresek. Most ez így mi szerintetek?:/



2019. aug. 8. 23:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
76%
Jó, hát rövidre lehet zárni ezt nagyon egyszerűen. "Ha jöttök, lesztek, ha hoztok, esztek." Régi mondás, de az ilyen nyomorékoknak ez használ egyedül.
2019. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb, bár kicsit karcos válasz: "Akkor nem eszel b+m több marad a barátoknak!"

:)

2019. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%
Nálunk is kicsit hasonló volt. Nem ehetek tejet. Egyszer átjött a nagyon cukorbeteg nagyanyám, és megtalálta a tejmentes de elég cukros fagyit a fagyasztóban. Kitalálta minden ellenére hogy márpedig neki abból kell. Mondom nem sajnálom, de drága is volt, meg én csak azt ehetem, inkább leszaladok, venni neki rendeset, vagy van dobozos. Nem, neki az kell, meg irigy vagyok, sajnálom tőle azt az egyet. (Diás fagyi azért mégis jobb lenne neki meg nem olyan drága mint a vegán) meg ha felmegy a cukra, rosszul lesz mit csinálok. Utána mint egy gyerek, kihisztizte meg zsarolt, mondom oké vidd. Aztán épp főztem valamit utána. És odajön hogy hát ő ennyit nem bírt megenni, úgyhogy a felét kidobta. Nagyszerű...
2019. aug. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Azta, úgy tűnik ez ilyen általános jelenség :D
2019. aug. 15. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!