Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anyu nem...

Mit csináljak, ha anyu nem enged semmilyen ruhát kidobni?

Figyelt kérdés

Rengeteg ruhám van, amit kinőttem vagy tönkrement. Van kb 10 farmerom, ezt az elmúlt 7-8 évben "gyüjtöttem" össze. Anyu nem engedi, hogy kidobjuk az ilyen ruhákat. Sajnos kevés olyan van, amit oda lehetne ajándékozni vkinek, hogy hordja. Azt mondta, ne dobjuk el, hátha hordani fogom még. De ha az elmúlt3 évben egyet sem hordtam, miért kell megtartani? Csak foglalja a helyet. Értem én, hogy nincs pénz rögtön 3 újat gatyát venni, de őszre úgyis kelleni fog egy, mert a tavalyi tönkre ment. :(

Ugyanez van a régi cipőkkel, felsőkkel stb. :(


2010. júl. 13. 10:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egy tanévben max 2 farmert kapok, az is kínai szóval amennyire lehet vigyázok a ruhákra.
2010. júl. 13. 10:44
 2/18 anonim ***** válasza:
Kidobni nem érdemes, inkább kérd meg, hogy adjátok a Vöröskeresztnek. Arra talán hajlani fog, ha már tuti nem hordod.
2010. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Használhatatlan, elnyűtt holmikat nem illik tovább adni még a Vöröskeresztnek sem! Átmnetileg rakd nylonzsákokba és vidd a padlásra, vagy a pincébe. Előbb-utóbb rájön a mamád, hogy kár kerülgetni. Utána szemetesbe!
2010. júl. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Van egy garazsunk meg egyet bérlünk. Mindkettő tele van kinőtt gyerekholmikkal. Levittük őket oda, az egér az összeset megrágta.

Most összeszedtem rengeteg ruhát, és szépen összepakolom, hogy a szekrényembe ne kerüljenek vissza!

És igy is teli van a szekrényem ruhával.

2010. júl. 13. 10:52
 5/18 anonim ***** válasza:
74%

Ha másra kell a hely a szekrényedben, ő meg nem enedi kidobni, akkor kérd meg, hogy rakja el máshová.

Eseteg rakd külön őket egy nem használt felső fiókba, rekeszbe, ágyneműtartóba.

Tanulj meg varrni és vagdosd szét, készíts belőle táskát, párnát, stb.

2010. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Amik jó állapotban vannak, már odaadtuk apu egy ismerősének. Ezek szakadt, kopott hordhatatlan ruhák. :(
2010. júl. 13. 10:53
 7/18 anonim ***** válasza:
Add el.
2010. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ha nem tudjátok senkinek sem odaadni, akkor kihelyezett ruhagyüjtűbe berakhatjátok. így jó helyre kerül
2010. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha van a családban valaki, aki szeret patchwork-özni (foltvarrás), szóljatok neki, h van egy kincsesbányátok, annyit visz belőle, amennyit akar. A lelkes foltvarrók ölni tudnának szerintem a régi farmerokért.


Itt van pl egy fotelhuzat, régi farmerokból készítették:


[link]

2010. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nem szép dolog ugyan, de akkor titokban dobd ki, valószínűleg nem fog feltűnni neki, hiszen amúgy sincsenek már mindennapos használatban
2010. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!