Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anyu nem...

Mit csináljak, ha anyu nem enged semmilyen ruhát kidobni?

Figyelt kérdés

Rengeteg ruhám van, amit kinőttem vagy tönkrement. Van kb 10 farmerom, ezt az elmúlt 7-8 évben "gyüjtöttem" össze. Anyu nem engedi, hogy kidobjuk az ilyen ruhákat. Sajnos kevés olyan van, amit oda lehetne ajándékozni vkinek, hogy hordja. Azt mondta, ne dobjuk el, hátha hordani fogom még. De ha az elmúlt3 évben egyet sem hordtam, miért kell megtartani? Csak foglalja a helyet. Értem én, hogy nincs pénz rögtön 3 újat gatyát venni, de őszre úgyis kelleni fog egy, mert a tavalyi tönkre ment. :(

Ugyanez van a régi cipőkkel, felsőkkel stb. :(


2010. júl. 13. 10:43
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De ha egy farmer a térdénél vagy a comb részénél ki van kopva, ki akarja azt hordani?
2010. júl. 13. 10:56
 12/18 anonim ***** válasza:
nagyon kreatív, de a mi szobánkba nagyon nem illene
2010. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
18 farmert találtam, amiket nem hordok évek óta. Egyik sem jön rám, ami mégis az teljesen ki van kopva. :(
2010. júl. 13. 11:06
 14/18 A kérdező kommentje:
A farmerek nagy részét nővéremtől kaptam, azok jó állapotban vannak de nekem picik.
2010. júl. 13. 11:07
 15/18 anonim ***** válasza:
teszvesz,vatera!
2010. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"De ha egy farmer a térdénél vagy a comb részénél ki van kopva, ki akarja azt hordani?"


Csinálj belőle rövid farmernacit :)))) csak vissza kell hajtani ott ahol levágtad és varrógéppel átmenni rajta. Úgyis nyár van, nemde? A többit részéből pedig csinálhatsz téglalap alakú tolltartót ( mindkettőt meg is mutathatod anyudnak, hogy milyen kreatív vagy és hogy jövőre legalább nem kell tolltartót venni. Vagy az elkészült darabokat felteheted teszveszre / vaterára is)


Még milyen ruháid vannak? XDDDD

2010. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

13:01-es vagyok

Amúgy én is olyan vagyok mint anyud, csak azzal a különbséggel, hogy én nyúlom le a kidobásra szánt darabokat, mert ha látok egy rucit valakin, lefényképezem / vagy a burdában látok egyet (igaz ahhoz van szabásminta, de néha tök bonyolult), és otthon megpróbálom magamra szabva megvarrni. Ehhez meg egy szabásminta kellene, de mivel nem vagyok varrónő és nem tudok látásból sablont csinálni, így a kidobásra ítélt anyagokból szoktam kísérletezni. HA nem lesz jó, hát istenem, nem került semmibe, de ha jó akkor megyek is hozzáillő anyagot venni (hisz a jó szabásmintám már megvan :))

2010. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ez a patchwork-ös ötlet nagyon jó! Keress a környéketeken egy varrónőt, hátha átvenne belőle, foltnak még jók lehetnek, de az is lehet, hogy lesznek ötletei az átalakításukra. A használhatók mehetnek a Vöröskeresztnek.

Ami meg tényleg nagyon rongyos, azt tedd ki lomtalanításkor.

2010. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!