Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan haragszana...

Szerintetek jogosan haragszanak rám?

Figyelt kérdés

18 hetes terhes vagyok, holnap kell mennem másik városba (kb.20 km) a dokimhoz. Mivel kisfiamat nem tudom kire hagyni,így viszem magammal. Mikor végzek nem hazafele jövünk, hanem mivel a szüleim is abban a városban laknak elmegyünk hozzájuk, hogy a fiam is tudjon egyet aludni és hogy ne a kánikulában kelljen a nem klímás autóban autózni délben.

Viszont anyósom megkért, hogy menjek már érte holnap délután az ő anyukájához, ami egy 3. városban van, és az megint kb. 30 km tőlünk. Igen ám, de én csak holnap este érek rá, akkor jövünk haza, de már akkor sem szívesen autóztatnám még tovább a kánikulában a kisfiamat, arról nem is beszélve, hogy én is nagyon nehezen viselem a hőséget, így azt mondtam, hogy majd következő reggel, ha neki jó elmegyek, vagy még ma este.

Na de erre főleg a férjem azzal jött, hogy én nem vagyok még erre sem képes. Pedig szívesen elmentem volna, ha nem kellene a dokimhoz is mennem.

A másik, meg hogy mivel most a férjem nagymamájánál (dédinél) van anyósom, a férjem szerint nekem már csak dédi miatt is el kellene mennem, hogy lássa a dédunokát, mivel amúgy is nagyon ritkán járunk, legalább most EL KELLene MENNEM. És most a férjem még azt is a szememre vetette, hogy egyszer sem vagyok arra képes,hogy elmenjek meglátogatni a dédit, vagy hogy elvigyem hozzá a dédunokát, hogy megnézze. De hozzá kell tennem, hogy ő sem megy sose, és egyszer sem mondja, hogy na menjünk már nézzük meg hogy van dédimamama, csak engem kritizál, hogy én milyen ember vagyok. Pedig ha itt lakna a városban biztos elmennénk hozzá egyedül is a kisfiammal, de mivel 30 km-re lakik ne kívánja már el tőlem, hogy én egyedül menjek az ő nagyanyjához, hogy megmutassam neki az unokát.

Én ezeken a dolgokon teljesen kiakadtam.

Ti mit gondoltok, jogosan?


2010. júl. 13. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Azért ne túlozz már, 30 km nem a világ vége, nem fogsz belehalni. Lehet ő nem szereti a dédit dre attól még a kisgyerkeet joga van látni.
2010. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A férfiak kényelmesek.

Egyébként teljesen igazad van kérdező, de ne buzdítsuk rögtön a válásra. Pl. az én párom is olyan dolgokat kér néha, ami neki "természetes" , nekem meg tök fárasztó. De gyorsan elmondom az érveimet és belátja, hogy már megint csak lustaságból kért meg volna olyan dologra, ami neki is menne, vagy ráérünk vele. /Ezek mondjuk apróságok, de esélyt se adok neki nagyobbakra..:)/

2010. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy nem mennék el, akár egyedül is a gyerekkel. Az a baj, hogy kánikula van. Hazajövök a dokitól és a szüleimtől 20 km-ről, és még utánna autózzak a gyerekkel 30 km-t oda majd vissza. Ha csak a dédihez kellene mennem és nem lenne ilyen meleg, vagy lenne klíma a kocsiban biztos egyből pattannék, mert az nekem is kikapcsolódás, ha mehetek.

De itt a körülmények miatt akadtam ki, illetve hogy nekem terhesen, kisgyerekkel, kánikulában muszály mennem, holott más dolgom is van, amit nem halaszthatok el.

2010. júl. 13. 15:05
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad. Ebben a dög melegben annak is nehéz elviselni a hőséget, aki nem terhes. A kisfiadnak sem lehet könnyű. Szerintem ne menj el a mamáért, csak akkor amikor estefele ráérsz és van egyáltalán erőd hozzá. Az a 30 km igenis távolság egy klímás autóban is. Tudom, mert most jöttem meg a két gyerekkel vidékről tanácsadásról. Nyűgös mind a kettő és én sem vagyok a helyzet magaslatán. Hát még az hogy bírja, akinek egy baba van a pocijába?????????? Én múlt nyáron szültem, de egy pokol volt végigcsinálni a nyarat! A férjed magába szállhatna.
2010. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát a férjedben semmi eggyütt érzés nincs,nem veszi észre hogy terhes vagy és ugy szinte,

parancsolgat??

Mégis hogy lehet ilyen ember melledt élni?? Sok apa ott kényezteti el a várandos feleségét,

ahol tudja.

2010. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezekre nem vagy köteles, inkább azt köszönhetnék meg, ha megteszed ezt a SZÍVESSÉGET.
2010. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!