Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamám párja rám van...

Nagymamám párja rám van izgulva. Nagyon kellemetlen. Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, nagypapám korán (58 évesen) meghalt rákban, és nagymamámnak lett egy új párja aztán. Ők most 70 évesek már. Pár hónapja észre vettem, hogy nagymamám párja másként néz rám. Elkezdett nekem sms-eket írogatni, hogy randizzunk meg találkozzunk, meg hogy én milyen csodálatos vagyok. Aztán mostanra már odáig fajult a dolog, hogy szexuális ajánlatokat is tett nekem. Rosszindulat nincs benne, meg nem bántott engem soha, de szegény szerencsétlen halál komolyan elképzeli, hogy ő 70 évesen tetszik nekem 28 évesnek. Mamámnak szóltam erről, de ő csak annyit reagált rá, hogy "majd rászól", meg igazság szerint mamám talán nem is hitte ezt el, és inkább letagadta magában. Lehet szólnom kéne szüleimnek is, mondjuk akkor Apám egyből felrúgná az öreget a csillagos égig.

2019. szept. 5. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%
Egy szenilis öreg... el kell menni hozzá, és mikor senki nem látja, megfenyegetni. Úgy istenesen. Ragadd meg a fülét, rogyjon össze, aztán mondd neki, ami benned van! 🙂 Féljen tőled!
2019. szept. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

Le kell állítani határozottan!

Az sms-eket miért nem mutatod meg a nagymamádnak? Ha látná, akkor se hinné?

2019. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Csodalom, hogy ilyen turelmes vagy.

En bar fiu vagyok, de ha lany lennek, es ramszallna egy ilyen 70es tata, mar reg elkuldtem volna a halal faxara, tojnek ra hogy neki mennyire kellemetlen.

2019. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

28 évesen ne az apukádhoz szaladgálj, hanem kapd el a fonyadt kis p@csét, tekeregesd meg had fájjon neki.

Rakd helyre a vén f@st.


Ne tudjon róla a mamàd seeg az apukád se.

2019. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
28%

Nyilván a tata gusztustalan, meg nem bír a szottyadt p@csével, de azért te sem vagy semmi, hogy 28 éves létedre nem teszel semmit, és inkább rohannál apucihoz.

Legyél felnőtt és állj ki magadért. Mi tart mégis vissza?

Én már úgy fülön csavartam volna az ipsét egy tökönrúgás után, hogy lerogyott volna a földig, majd közöltem volna vele, hogy ez az akció mindennapos lesz, ha nem állítja le magát.


28 éves felnőtt nő vagy. Nehogymár egy 70es lerobbant fószer sakkban tudjon tartani....

2019. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
Helyedben apudnak szólnék mert bármeddig el fajulhat a dolog
2020. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem anyósom pasija kezdett be, aki szintén vén kujon 70 körül, én meg 29. Persze tagadott mindent. Azóta valahogy nem olyan szívélyes a viszony, hogy lebuktattam.
2020. jún. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!