Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt én gondolom rosszul? Mit...

Ezt én gondolom rosszul? Mit tegyek? Többi Lent.

Figyelt kérdés

Az normális jelenség,hogy a fiam ameddig itthon lakott velünk egy háztartásban,addig sem segitett be

a háztartásba a számlák anyagi részébe sem.Egy kis szobában élünk együtt most kitalálta,hogy vidékről

felhozott egy nőt és azt is beköltöztette hozzánk ebbe az egyetlen szobába.Azt állitja ő is meg a nő is,

hogy bizony ez nekünk a kötelességünk mert a gyerekünk.Megnövekedtek a számlák amihez továbbra sem

járulnak hozzá és az egyéb költségek is a háztartásba ami ezzel jár.Azt állitja a nő hogy az ő közegükben

teljesen normális dolog ha ráköltöznek és eltartatják magukat.Albérlet nem jó nekik mert azért fizetni kell,

ugy tünik hogy nemsokára hajléktalanná vállnak mert ez igy nem mehet tovább,és kirepülnek innen mint

macskát ...ni.most ebben a helyzetben mi vagyunk a nem normálisak? Azt mondják miért sajnáljuk tőlük azt

az egy ágyat amin vannak.A megnövekedett számlákra azt mondják valószinű meghibásodott a vizóra és a többi

óra a napi kétszeri fürdések ellenére.Volt valaki hasonló helyzetben?


2019. szept. 6. 15:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Kedves kerdezo,

Erre szoktak azt mondani:

Aki hulye, meg is erdemli!

Mindenkinek szep hetveget!

2019. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászolást!
2019. szept. 6. 15:48
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Amig nincsenek otthon osszepakkolsz nekik es kitesued az ajto ele

Majd zarcsere


Nem kotelesseged eltartani oket ...

2019. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom, hogy tedd ki őket. Ne hagyd magad.
2019. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 alletta ***** válasza:
100%
bizony, mint a macskát ***mi!
2019. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
az lesz megmondtam nekik nem vagyok hajléktalan szálló.állitólag nem tartjuk el őket mert ők néha főznek egy serpenyő kaját,amit el is fogyasztanak,kezdem érteni miért vannak az utcán hajléktalan fiatalok.
2019. szept. 6. 15:55
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ahogy az előttem lévő mondja: a cuccaikat szépen összepakolod egy táskába, és kalap-kabát. Nem csak a nőt, de a fiadat is nyugodtan kirakhatod. Mondjuk én semmiképp nem engedtem volna beköltözni sem azt a nőt. Nem vagy köteles sem eltartani sem elviselni őket. Ne gondolkozz ezen, inkább cselekedj mielőbb.
2019. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy kis eszed ultimatumot adsz nekik.

Vagy fizetnek x osszeget + reszt vesznek a haztartasbeli munkakban, vagy kereshetnek masik helyet.

Ha nem tetszik nekik, igy jartak.

Egy percig se legyen buntudatod!

2019. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
azért engedtem ide őket hogy átmenetileg segitek,én naiv azt gondoltam keresnek helyet albérlet stb,de nem ennek pár hónapja. Mondtam a nőnek ha nálatok ez kötelesség akkor kötelezd ayádékat arra hogy eltartsanak titeket,de itt nem teheted meg ezt.
2019. szept. 6. 16:02
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Az elso valaszado velemenyet osztom!
2019. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!