Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottátok, hogy minden 24...

Hallottátok, hogy minden 24 évnél idősebb gyermektelen nőt meg akarnak "adóztatni"?

Figyelt kérdés

Ma volt a rádióban. Csak fél füllel hallottam.

Vélemények?



Tudom, hogy ez csak egy javaslat, és nem fogadták el, de már aki kitalálta, az is megérdemelt volna egy kiadós pofont.


2010. júl. 14. 16:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom miért akarnak ilyet, aki akar így is szül, aki meg nem, az meg soha az életben nem fog, akármilyen adó vagy büntetés is kerüljön kilátásba . . .
2010. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom igaz e, de ha esetleg elfogadnák, akkor elég baromság lenne.Nem csak Egy pofon kéne az ilyennek, legalább vagy 30 egymás után jó erősen!:D:D
2010. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
94%

Jah szóval így akarják, hogy a magyar lakosság női része szüljön többet?:D Így akarják elérni, hogy növekedjen a magyar lakosság?

Szerintem elég nagy baromság,ha Én úgy döntök akkor úgy sem fogok szülni!-.-

2010. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
93%

Ahha...szóval ha elvégzi egy nő az egyetemet, vagy fősulit, akkor rögtön szüljön, másképp adóztatják.

Tehát szép magyar államunk megint azokat a "népcsoportokat" támogatja, akik fiatalon, mindenféle megfontoltság, felelősség nélkül gyártják a gyerekeket..


Jó hely ez.. :)

2010. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
91%
Rossz oldalról szemlélitek a dolgot, nem azt akarják, hogy nőjön a magyarság, hanem minél több pénzt tudjanak beszedni.
2010. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
60%
HOAX !!!
2010. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
93%

Csak itt ilyen hülyék az emberek vagy máshol is vannak ilyenek?? És ha elfogadják majd a javaslatot,akkor mi lesz?

Jóhogy nem már kötelezővé teszik a szülést 24 év felett...

2010. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
94%
Lassan 2 gyerekes anyuka leszek, de ezt egy baromságnak tartom. Abba, hogy egy nő mikor szül, vagy szül-e egyáltalán senkinek sincs joga beleszólni. Arról nem is beszélve, hogy az egyedülállóknak egy fizetésből egyáltalán nem egyszerűbb megélni, mint egy kétszülős családnak. És mi van azokkal a nőkkel, akiknek nem lehet gyerekük, pedig szeretnének? Ők duplán bűnhődjenek valamiért, amiről nem is tehetnek? Remélem, nem erről fog szólni a családbarát kormányzás!
2010. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
87%
Igen, az meg a másik, hogy manapság legtöbben a 30 felé közelítve érik el azt, hogy van egy lakása meg egy biztos állása. Mert ebben az országban munkát találni igen nehéz, főleg, hogy be legyél jelentve stb.. Ez akkora marhaság, hogy nagyon, jól meg kéne verni azt aki kitalálta, hát ebben a világban a mai nők 24-évesen sehol sem állnak nemhogy gyereket szüljenek a "semmibe"..:S:S
2010. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:

Volt egy sms-ező (Bumerángot hallgattam), hogy ő mire elvégzi az egyetemet, 25 éves lesz.

Kell még 1-2 év munkaviszony, hogy ha gyereket szül,kapjon pénzt. Akkor már 27 éves lesz....


És mi van a meddő nőkkel? Vagy aki 24 évesen még nem találta meg azt az embert akinek szívesen szülne gyereket? Vagy nem állnak úgy anyagilag?

2010. júl. 14. 16:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!