Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottátok, hogy minden 24...

Hallottátok, hogy minden 24 évnél idősebb gyermektelen nőt meg akarnak "adóztatni"?

Figyelt kérdés

Ma volt a rádióban. Csak fél füllel hallottam.

Vélemények?



Tudom, hogy ez csak egy javaslat, és nem fogadták el, de már aki kitalálta, az is megérdemelt volna egy kiadós pofont.


2010. júl. 14. 16:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
100%

Az agglegények esetében is 24 év a korhatár?

Bocs,hogy ennyit kérdezek,de most tőled hallok először erről a felvetésről és a bátyám miatt kérdezem.Orvosnak tanul és mire leteszi a szakvizsgáit is,már közel lesz a 30-hoz.De ilyen lét mellett még nem akar családot,csak,ha el is tudja tartani őket.

2010. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
89%
A sokgyerekes tenyészfarmokat kéne megadóztatni akik élőskődnek az államon,akiknek a kölkei nem látják dolgozni a szüleiket hanem a faltól falig érő plazma tv előtt henyélve várják a segélyt, meg a családi pótlékot stb-t.Szánalomland.
2010. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy nosztalgiázik az öreg, ez az ötvenes években is megvolt: A 20. évét betöltött, önálló jövedelemmel rendelkező gyermektelen személyek adóalapjuk 4 százalékát (háztartási alkalmazottak havi 15 forintot) fizettek gyermektelenek adója címen. A gyermektelenségi adó intézménye 1957-ig állt fenn.
2010. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim válasza:
83%

linkben olvastam, hogy Német és Franciaországban nem volt ekkora felháborodás mint nálunk. Lehet!!

Csak azt felejtették elmondani, hogy ott a fizetések is magasabbak mint nálunk.

Mennyi bőr akarnak lehúzni még rólunk????

35éves vagyok és nem azért nincs gyerekem mert nem akarok, ha nem , mert egyszerűen nem jön össze.

Ezek után mit fognak még kitalálni??? Hihetetlen!!!!!

2010. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 A kérdező kommentje:
Én is csak ma hallottam, meg most a linket néztem...
2010. júl. 14. 16:45
 36/85 anonim ***** válasza:
56%

Senki sem fog fizetni!


Egy vén idióta gutaütéstől történő félrebeszéléséből csináltok ekkora ügyet..


Tipikus magyarok vagytok..

2010. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
95%
Az ötletgazda Boross Péter NEM tagja a parlamentnek, ez az ő személyes agymenése, ne agyaljatok ezen túl sokáig..., uborkaszezon van... :)
2010. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem tagja a parlamentnek, még lehet belőle valami. Sajnos...:S
2010. júl. 14. 16:47
 39/85 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehetne elindítani egy társadalmi kezdeményezést, hogy a 40 évnél idősebb politikusokat rúgják ki a parlamentből?

És tíltsák el őketa politikától?


Ősszes ilyen ökörség valami vén barom fejében született meg eddig..


Nameg a fiatalabb politikusoknak nincsenek még kiforrott maffia kapcsolataik meg offshore hátterük..


Szerintem ez lenne a megoldás a helyzet javítására!!

2010. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
22%
Nekem tetszik az ölet (bár én is egyetemista vagyok), de 24 helyett kb. 32-35-re tenném. Hujj, de le leszek pontozva most! :D 22/L
2010. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!