Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottátok, hogy minden 24...

Hallottátok, hogy minden 24 évnél idősebb gyermektelen nőt meg akarnak "adóztatni"?

Figyelt kérdés

Ma volt a rádióban. Csak fél füllel hallottam.

Vélemények?



Tudom, hogy ez csak egy javaslat, és nem fogadták el, de már aki kitalálta, az is megérdemelt volna egy kiadós pofont.


2010. júl. 14. 16:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
94%
Támogatnád tényleg,és aki meddő,az mit csináljon?vagy nem akar szülni mert tudja magárol h lekakilná a gerekét.még egy vert megnyomorított éhes száj aki jár a segélyért.Szánalmas ez az egész,büntessük már meg azokat is akik csak lányt tudnak szülni a zöldszemüket,istenhívőket....
2010. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
81%
17:24 én spec. a saját nyugdíjjárulékomból, adómból és TB-mből....
2010. júl. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
39%
17.40 nem éppen, mert amit most fizetsz be, azt most költik el arra, akire kell. A jövőben, mikor neked kell majd, abból fizetnék azt ki, amit akkor befizetnek. Ha nem lesz elég befizető, te hiába vered majd azt asztalt, nem lesz miből adni.
2010. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
91%
Talán olyan társadalmat kéne létre hozni amibe a magyar s mer szülni,és nem kényszerből,adó ellen,hanem mert van offenzivája a gyerekfelnevelésére,nem csak megélhetési gyerektenyészeteket kéne agyon támogatni seggüket fényesre nyalni.Talán köszönjük meg nekik,h az állam nyakára kölykeznek 13 14 évesen x számú kölköt,amit utána a dolgozo rendes magyar ember tart el,mert nekik még a munka is kerülendő.
2010. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
20%

Ilyen már volt,azt Ratkó vezette be.

Egyébként kicsit átdolgozva nem tartanám hülyeségnek.

Hozzáteszem a kötelező adózást is bevezetném.Aki nagykorú,szavazóképes állampolgár,annak minimum összeget kellene adózni.

2010. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
25%
Mekkora az önzés ebben az országban!Ti biztos azon is felháborodtatok,hogy a határon túliak megkapják a magyar állampolgárságot,ugye?Mert majd jönnek a románok,szerbek,szlovákok stb és elveszik a munkátokat?nem így van?
2010. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
91%

Eléggé nagy ostobaság ez az ötlet. Nagyon örülnék neki, ha olyan országban élnénk, ahol az emberek kemény munkával, becsületesen szereznék meg a pénzt, nem pedig másoktól vennék el azt. Talán nincsenek is logikus érveik, hogy miért kéne. Szerintem ezért ostobaság ez az adóztatás:


1. Vannak egyetemista diákok, akik még akár 24 éves korukig is tanulnak, sőt olyan szakmák is vannak, amik nem olyan könnyűek, hogy középiskola mellett is tanulhatóak. Akik gimi mellett tanulják ki a munkájukat, azokról nem beszélnék, de akik fősulira mennek, szüljenek ott? Az lehetetlen... vagy legalábbis illegális. Különben is, ők tanulók, nem tudnának adót fizetni, mert nincs (elég) pénzük. Én is már eléggé közel leszek a 25-höz, mire elvégzem az egyetemet... Meg még akik 24-nél fiatalabban végzik el az egyetemet, nem biztos, hogy a diplomaosztót teherbeeséssel akarják megünnepelni...


2. Az emberek többsége 24 év alatt még nem érett a gyerekvállalásra. Ha ilyen személy vállal gyereket, abból csk a gyerek jön ki rosszul. Ha mégsem egy gyerekvállalásra érett párnak születik gyereke, akkor valósznűleg az anya, apa tapasztalatlan, az sem biztos, hogy egyáltalán ismeri a gyerek az apát, ha az édesanya sűrűn váltogatja a szerelmeit. Lehet, hogy a szülők most végzik először azt a fajta munkát, ami a gyerekneveléshez szükséges. Talán később a gyerekek el is szöknek azzal az indokkal, hogy "A szüleim nem törődnek velem".


3. A megfelelő anyagi hátteret is meg kell teremteni. Ha az újszülött egy multimilliomos családjába érkezik, hanem egy olyanba, ahol éppenhogy ételre jut pénz, nem tudnák a gyereket eltartani.


4. Rengeteg olyan személy van, aki meddő, vagy csak egyszerűen nem jön össze neki a családalapítás, vagy olyasmik, mint én: pl. egy gyógyszert szedek, és azért sem akarok gyereket, mert valami baja lehet a gyógyszertől. Vagy ki tudja, talán örökli is a bajt. :S

2010. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
43%

18:04

Olvastad a tervezetet?

1:Aki tanul,30 éves koráig mentesül

2:Aki eltarja a szüleit,mentesül

3:sAJÁT LAKÁSSAL NEM RENDELKEZŐ FIATAL PÁROK MENTESÜLNEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Járjatok már utána kicsit,mielőtt pampogtok!!!!!Így születik a pletyka

2010. júl. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
79%
Ez akkor is baromság, én inkább fizetek életem végéig, minthogy akaratomon kívül(!!!!) gyereket kelljen szülnöm.
2010. júl. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
71%
Hát ez az,aki nem akar szülni,úgysem fog.Ettől nem lesz több kulcsos gyerek,meg gyerekét lesz aró szülő
2010. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!