Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottátok, hogy minden 24...

Hallottátok, hogy minden 24 évnél idősebb gyermektelen nőt meg akarnak "adóztatni"?

Figyelt kérdés

Ma volt a rádióban. Csak fél füllel hallottam.

Vélemények?



Tudom, hogy ez csak egy javaslat, és nem fogadták el, de már aki kitalálta, az is megérdemelt volna egy kiadós pofont.


2010. júl. 14. 16:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
100%

Irták itt előttem h emiatt sokan fognak külföldre menni,hát ez a cél nem veszitek észre,kell a hely egy bizonyos rétegnek aki jönne már ide nagyon pesten már most minden az ő kezükben van többen vannak a mint a magyarok.Modernkori népirtás=nép kiűzés.Csak ha nem lesz magyar akkor kitartja majd el őket,mert nekik a munka büdös.Egy vicc:

Pesten sétál a kínai túrista:kérdezi valakitől:te magyar vagy,válasz nem ukrán,másik embert kérdez te magyar vagy,válasz nem cigány ,másikat kérdez és te magyar vagy,válasz nem zsidó,erre a kis kinai-és hol vannak a magyarok,válasz:dolgoznak.:S:S:S.És ez sajnos igy is van,nem urban legend.

2010. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
90%

"Nekem tetszik az ölet (bár én is egyetemista vagyok)"


Térjünk vissza rá,ha majd te is dolgozni fogsz és a fizetésed igen jelentős százalékát így is elveszi az állam mindenféle jogcímen.

2010. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
100%
a vén marha tényleg csak segget csinál a szájából, mivel ez a törvény alapvető emberi jogokat sértene, Strassburgban nagy lenne a forgalom
2010. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
26%

Térjünk vissza rá,ha majd te is dolgozni fogsz és a fizetésed igen jelentős százalékát így is elveszi az állam mindenféle jogcímen.


Tudom milyen "2 fillérből" élni, teljesen önellátó vagyok érettségi óta, épp ezért tanulok.

2010. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nagyon fél-füllel hallgattad. A bumerángos Humor Heroldok meg amúgy sem a hiteles hírforrások, általában azzal szórakoztatják magukat, hogy végtelenül eltúloznak mindent és azon röhögnek, hogy milyen krva jó ötleteik vannak.
2010. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
85%
Ez 1 akkora hülyeség h csodálom h nem rogyott össze mikor kiesett a száján...Én fiatal anyuka vagy (23) de mi van akkor h ha én úgy döntök h nem lesz gyerekem?Majd ebből jön az h mama papa nevén lesz a lakás,mindenki tanulni fog mindenki megy a külföldre.ahelyett h ilyen baromságokkal jönnek elő inkább növelnék a csp-t a gyedet a gyest és csinálnának több bölcsit és munkahelyet.
2010. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
28%
Sok kedves háborgó,"akkor én nem fogok szülni csakazértse" felfogású önző emberke!Ti kinek az adójából fogtok nyugdíjat kapni,orvoshoz járni,járógépet,gyógyszert venni, akár kenyeret?Nem azoknak a "kölyköknek" a nyugdíjalapba fizetett pénzéből akik most születnek?Kívánom nektek,hogy mindenki így álljon a dologhoz,mint ti és akkor garantáltan éhen fogtok dö gleni.E miatt a hozzáálás miatt fogy a nemzet.Amúgy pampogás előtt érdemes lenne olvasni kicsit,mert sok kivétel lenne ám az adó alól.B armok.
2010. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
12%
Én nem akarok gyereket, de ezt támogatom. Ha valaki elkezd 18 évesen tanulni, akkor általában végez ennyi idős korára, sőt hamarabb. Legalább ez is egy fajta motiváció. Kár, hogy sokan nem fogják fel, hogy gyakorlatilag mindenki jobban fog járni, és összességében kevesebbet fog fizetni.
2010. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
30%
Miért riogatsz ezzel? Nem szégyelled magad? Aki ezt kitalálta egy ex mdf-es politikus, aki csak járatja a vén száját hülyeségekről. Te meg ilyeneket írsz, hogy be akarják vezetni? Hát menj már vissza alsóba és tanulj meg szövegetértelmezni, meg röviden összefoglalni a tartalmat, mert ezzel a tudással megbuknál!
2010. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként tény és való, hogy ez hülyeség, ilyen nem lesz, ettől függetlenül támogatnám.
2010. júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!