Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallottátok, hogy minden 24...

Hallottátok, hogy minden 24 évnél idősebb gyermektelen nőt meg akarnak "adóztatni"?

Figyelt kérdés

Ma volt a rádióban. Csak fél füllel hallottam.

Vélemények?



Tudom, hogy ez csak egy javaslat, és nem fogadták el, de már aki kitalálta, az is megérdemelt volna egy kiadós pofont.


2010. júl. 14. 16:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
86%
eleve 35 felettieknek akarta a kedves boross péter...de ez egy nagy baromság
2010. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg eléggé átgondolatlan is..


Az emberekről már így is 9 bőrt nyúznak le, emiatt sincs túl nagy gyerekvállalási kedv, na persze nem az igénytelen állat kissebbségekről beszélek.


Ha most lehúzzák a 10 ik bőrt is akkor a jelenlegi megadóztatottak sem fognak tudni szűlni még később sem, de ha tudnának is annyival kevesebb jut a gyereknek, és akkor meg már az nem fog tudni..


Ez egyenesen ritkítja majd a lakosságot, és akkor még arra nem is gondoltunk mennyivel növeli a kivándorlási kedvet..


Ha majd nem lesza lakosság létszáma már csak 6 millió fő aztán meg még kevesebb akkor mihez kezdenek a nagyokos törvényalkotók?


Ráadásul híre megy mindenfelé a világban, a kutya sem akar majd ide települni!!!


Ennyi erővel feltölthetnék betonnal az egész kárpát medencét aztán csinálhatnának rá egy plázát..

2010. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek szuverén joga eldönteni, hogy mikor szüljön. Adóztatással maximum azt érnék el, hogy olyan is szülne, aki szíve szerint még nem tenné vagy nincs meg a megfelelő anyagi körülménye. Ez sok boldogtalan gyermeket eredményezne.

Remélem, hogy ez csak egy újabb rémhír vagy 'urban legend'.

2010. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 A kérdező kommentje:
A rádióban 24-et mondtak.
2010. júl. 14. 16:18
 15/85 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy az senki sem furcsálja. hogy hogyan fordulhat meg ilyesmi egy komolyabb gondolkodású iskolázott ember fejében aki még politikus is???
2010. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
90%

Na, majd az lesz, mint a Ratkó korszakban...

Én végig hallgattam ezt a részt a Bumerángban, plusz olvastam is róla, baromságnak tartom.

De, ha legalább bevezetik ezt a hülyeséget, akkor legyenek tekintettel arra, akinek nem lehet gyereke, és ne 24 év legyen a határ...

Mondjuk van egy olyan érzésem, ha ezt bevezetik, akkor aki tud az lelécel, nehogy már ilyenekért is fizessünk!

2010. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez egy nagy HA, de HA bevezetnék, lehetne menedékjogot kérni külföldön erre hivatkozva?
2010. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
100%
Nincs új a nap alatt..., ez már a rómaiaknál is megvolt: 3/4/5 gyerek után különböző kedvezmények, illetve nőtlen férfiak és gyermektelen családok megadóztatása
2010. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
100%
Kérni mindent lehet, csak kapni nem fog az ember..
2010. júl. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
100%
2010. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!