Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám annak idején sokszor...

Apám annak idején sokszor megvert, olyan dolgokért, amiért én ma már nem bántanám a gyermekem. Ma iszik, mint a gödény és nem érti, miért ilyen hálátlanok a mai gyerekek?

Figyelt kérdés
Soha nem éltünk normálisan, amíg az ő "szárnyai alatt" éltünk.
2008. nov. 15. 21:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, mit szeretnél. Apád ne csodálkozzon, hogy a verésekre, amit ő adott nektek, ez a fizetség. Fiatalon kellett volna észnél lennie, egy ilyet nem könnyű elfelejteni. Számíthatott volna rá, hogy ez lesz az eredmény. Ja, hogy ő akkor erre nem gondolt? Miért? Mert hülyének nézett titeket? Hát nem vagytok azok. Aki összeférhetetlenül él másokkal, ne számítson segítségre, magára marad, és meg is érdemli. Ha nem tudott szeretetet adni, ne is várja el, ha mégis kap, tudja be isteni szerencsének.
2009. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!