Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egyszerűen a...

Mit csináljak? Egyszerűen a hugom kikésziti a családot!

Figyelt kérdés
Túlzott tisztaságmániás, rendmániás, egy kosz nem lehet a házában... Családdal ünnepeltünk meg volt terítve... minden ő meg elviszi és lefertőtleníti a tányért!!! pedig nem vagyunk koszosak.. 2. van egy 1,5 éves fia.. mászkált a fűben felvette hozott papírt ilyen fertőtlenítőt.. utána lesem engedte a fűbe.. az én feleségemen ott volt egy folt leette magát mindjárt felajánlotta hogy elvisszi kiszedi a foltot.. Még van egy jó pár..ilyene..Amúgy már 16 éves korától ilyen volt csak nem vettük annyira figyelembe.. ez nagyon túlzás szerintem .. Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 14. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom nem éltek egy fedél alatt, akkor meg valahogy csak ki lehet bírni. Gondolj bele, ha pont az ellenkezője lenne..az sokkal rosszabb szerintem.
2010. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Vigyétek el pszichológushoz,mert ez betegség.Kényszeres cselekvésnek hívják.Nem hisztizik,ha nem engeditek neki,hogy fertőtlenítsen?
2010. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nálunk bátyám ilyen,nem valami jó mert nem helyén van valami a szobámba akkor,

gondolhatod miket mondd.

2010. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
az a baj hogy ez orvosi eset :-( kezelni kell mert elfajul... valamit kompenzál a takaritással,pl ilyenkor legalább érzi hogy uralma van valami felett stb. általában lelki problémák állnak a háttérben.
2010. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát a férje rossz helyre tette vissza a kenyérsütöt, olyat mondott azt hittem ott helyben leesek a székről. De már apu elvette tőle.. és mondta hugom hogy képzeli ezt így meg úgy és tiszta dühös volt..
2010. júl. 14. 17:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Mért mit mondott? Mi is kiváncsiak vagyunk
2010. júl. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát k*rva életbe miért nem lehet ezt a kib*szott sütött a helyére rakni..
2010. júl. 14. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Pszichológus,de gyorsan,mielőtt kárt tesz a gyerekben
2010. júl. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
AZt nem tudom, hogy miért nem tudják az emberek felfogni, hogy egy FELNÖTT embert nem lehet orvoshz/pszikológushoz vinni, ha ö maga nem akarja.
2010. júl. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szülők annó elvihették volna orvoshoz,mert zt lehet gyógyítani.Láttam erről valamikor régen egy dokumentumfilmet,ezen tényleg csak egy orvos segíthet.Persze előbb meg kell győznötök arról hogy menyen el egy orvoshoz,mert beteg.Szerintem mindanyiotoknak össze kell fogni ezért,mert neki és a családjának is jobb lesz.De az lett volna a legjobb,ha előbb gondolkodnak a szüleid.Most már nehéz lesz,mert ha nem látja be,akkor nem tudtok segíteni.Esetleg egy filmet nézhetnétek meg együtt vele erről..Lehet hogy rossz tipp,de hátha magára ismerne az egyik szereplőben,és rájönne magától.
2010. júl. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!