Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleimet zavarja, hogy nincs...

Szüleimet zavarja, hogy nincs barátnőm, hogyan magyarázzam meg, hogy nem is szeretnék?

Figyelt kérdés

Én egy kövér 21 éves srác vagyok, foci (nyugi már csak nézem, nem rombolok) autók és a politika érdekel, mint úgy mindenkit.


Tehát unalmas kövér srác vagyok, és elég ronda.


Mégis azzal piszkálnak a szüleim, hogy " nem kellene már egy csaj" régebben annyival el tudtam intézni, hogy "nincs rá pénzem".

De mindez már zavaróan csúcsosodik, nem értik meg, hogy a párkapcsolat nem nekem való, az egy éjszakás kalandok meg ellenkeznek az ideológiámmal.


Adjam be nekik, hogy meleg vagyok? Bár arra meg az mondanák, hogy az se baj

Vagy, hogy brómot iszok, azt mondjam?


2019. szept. 10. 23:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
21 évesen állj már ki egy picit magadért nehogy már ők mondják meg hogy neked mi a jó stb...
2019. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

És az miért jó, ha visszafolytod magad? Nem vagy aszexuális, tehát kell a nő, mert ez alapvető emberi szükséglet. Ha sokáig elfolytod, akkor depresszióban és magányban fog kitörni...


Szüleidnek valahol igazuk van. Csak bután fogalmaznak.

2019. szept. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, hogy nem foglalkozol nőkkel.

A nők számára a választási szempontok: kinézet, státusz, egzisztencia. Te egyikkel sem vagy jól eleresztve, így rengeteg kudarcélménytől kíméled meg magad, ha nem próbálsz beállni a sorba, hogy vért izzadva megfelelj ideig-óráig egy nőnek. Azok az emberek boldogok az életben akik olyan tevékenységeket végeznek amit szeretnek, nem attól boldog valaki, hogy nős.

2019. szept. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Küldenél egy képet magadrol? Lehet csak túlzol...
2019. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Persze, küldök :D nyáron utcára sem mertem kimenni a kinézetem miatt, egyértelmű, hogy idegen, random embernek fogok küldeni :D.


Facebookra sem merek kitenni képet.


Lényegében egy átlag alatti srác vagyok, régi Suzukim van, totál érdektelen vagyok a nők szemébe. Mellesleg semmi Monster vagy tuning matrica nincs a kocsin..

2019. szept. 12. 23:00
 16/24 anonim ***** válasza:
21 évesen nem volt autóm... Pedig öregnek is örültem volna... Már nem is hiszem el, hogy annyira ronda vagy... Nem ismerjük egymást... Mit számít, ha lát egy idegen. Hány cm vagy és hány kiló? Legalább ennyit mondj meg!
2019. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Jaj , autót már egy telefon áráért is lehet venni, nem telót vettem hanem autót.. 174 cm és 126 kg vagyok. El lehet képzelni. :) (mint Peter Griffin). :-) :-)
2019. szept. 12. 23:34
 18/24 anonim ***** válasza:
Úristen! Még attól is rosszabb.
2019. szept. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Sztem csak egyszerűen össze kellene szeded magad! Nem olyan vészes a súlyos, 30 kilót kellene leadod. Komoly edzés mellett szépen szalkasodnal is. Néhány vaganyabb ruhadarabbal feldobhatnad a kinezetedet. Ez annyira lehetetlen?
2019. szept. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Akkor se lesz könnyű igényes, normális párt találnod,na de 21 vagy, nem 51.elotted az élet. Ne kapald el magad ronda és kövér srácnak! Akarat és kimaszhatsz ebből! 90kiloval és edzéssel már biztos jól néznél ki!
2019. szept. 13. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!