Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleimet zavarja, hogy nincs...

Szüleimet zavarja, hogy nincs barátnőm, hogyan magyarázzam meg, hogy nem is szeretnék?

Figyelt kérdés

Én egy kövér 21 éves srác vagyok, foci (nyugi már csak nézem, nem rombolok) autók és a politika érdekel, mint úgy mindenkit.


Tehát unalmas kövér srác vagyok, és elég ronda.


Mégis azzal piszkálnak a szüleim, hogy " nem kellene már egy csaj" régebben annyival el tudtam intézni, hogy "nincs rá pénzem".

De mindez már zavaróan csúcsosodik, nem értik meg, hogy a párkapcsolat nem nekem való, az egy éjszakás kalandok meg ellenkeznek az ideológiámmal.


Adjam be nekik, hogy meleg vagyok? Bár arra meg az mondanák, hogy az se baj

Vagy, hogy brómot iszok, azt mondjam?


2019. szept. 10. 23:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nahh, nem a súlyoddal van gond, csak nőnöd kéne 50 centit! 🙂
2019. szept. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A súlyt le lehet adni, még éhezni sem kell hozzá, nézd meg a facsén a ketogén diéta csoportot, sok ember lefogyott ezzel a teljesen ingyenes módszerrel.

Viszont bármit is teszel, csak magadért tedd, mert nőért tenni nem érdemes. A nők működése egyszerű, 16 éves koruktól 40-ig minél jobb partit akarnak maguknak, ezért az aktuális pasi mindig ugródeszkának kell. Te még pár éves alakformáló munkával be tudnál csatlakozni a jbb pasik közé, kb 25 éves korodra.

2019. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Szakmámba vág a dolog, nem jó ötlet hosszú távon zsírral fogyni, okos ötlet, de max. 4 hónapig bírja egy egészséges szervezet. Ezt csak úgy jelzem... Csak alak formálásra hatékony, mondjuk egy verseny előtt le akar a felhasználó fogyni 1 hét alatt 3-5 kilót éhezés nélkül, arra jó.


Jelzem, egy senki vagyok, tehát nem releváns amit írtam, máshol lehet az igazság.

2019. szept. 13. 23:19
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyetértek, hogy a keto diéta se nem hatékony, se nem egészséges. A zsír ugyanolyan ellenség, mint a feldolgozott szénhidrátok (cukor, fehér liszt)
2019. szept. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!