Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őrült elképzelés?

Őrült elképzelés?

Figyelt kérdés

Amikor a jövőmet látom olyankor annyi van meg hogy szeretnék gyerekeket és háztartásbeli feleség lenni , otthon lenni a gyerekekkel , házimunka stb... Ez elítélendő, tudom sokan úgy gondolják hogy dolgozzon a nő is de hát na. Nem mintha nem tudnék ha nagyon akarnék egy ideig volt is elképzelésem de inkább szülői nyomás miatt

Más is van így ezzel ?

Van egyáltalán olyan fiú aki még hasonlóan gondolkodik ?

Értelem szerűen lány vagyok és 17



2019. szept. 16. 00:59
1 2 3 4
 31/40 Savlekotő ***** válasza:
87%
AZ ilyen okoskákat szoktak 10 20 év házasság után bőrönddel gyerekkel nulla munkaviszonnyal jövedelemmel kirakni az utcára ha jön az uj pipi...
2019. szept. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
14%
nem ertem miert van enyi negativ valasz,miert kell egybol a rosszra gondolni,nagyon sok hazassag mar ugy mukodik a ferj/feleseg,rendes fizetest ad az otthon maradottnak aki orzi a hazi tuzhelyet,neveli a gyereket,gyerekeket,ez azert egy komoly feleloseg teljes munka,ovodaban is kell fizetni ,igy nics kihasznalva egyik fel sem,de ezt szerzodesben kell rogziteni,mindkett fel reszerol,amugy le a kalapal az ilyen lany elott,aki bevalal ilyent, remelem mihamarabb megtalalja a parjat sok sikert kivanok
2019. szept. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 BRUTAL TV ***** válasza:
76%

Lehet pattogni hogy jaj-jaj megoldható szerződés jujj brihihihi

De én megmondom a frankót a kérdezőnek...40+os korosztályból fog találni vmi pénzes balekot aki már nagyon megakar állapodni.

Felcsináltatod magad és mehet a buli.


Nem kedves kérdező nincsen olyan FIÚ mert a mai 20 évesek nem akarnak ilyen korban megállapodni vagy csorók vagy balherék vagy mind együtt bruhuhuhuuhuhuhhu.


Kb 10% esélyed van találni vmi jó egzisztenciával rendelkező megállapodni vágyó jóképű fiatalt akibe még talán szerelmes is leszel.

Ez itt még mindig a burtál tv.

2019. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
#33 egyébként totál igazad van.
2019. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet most kérdező, nem bírod a sulit elvégezni, vagy már ki is rúgtak? Szakmunkásba jársz?

Látom, hogy nagyon alulmotívált vagy.


3 gyereket akarsz szülni és ennyi az életcélod?


Keress esetleg egy idős gazdag férfit, aki ezt a sok pénzt megadja neked, mert egy ép elméjű, korodbeli nem hagyja magát így kihasználni.


Másrészt ha a 3 gyerek felnő, utána mihez kezdesz gyakorlat, tapasztalat nélkül? Ja, és persze nyugdíjra se számíts. Szóval mindenképpen Mészáros Lőrinc kaliberűekben gondolkodjál.. Feltéve, hogy bombajó az alakod és gyönyörű az arcod.

2019. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
ha a kerdezonek ez az eletcelja ,miert kell,megprobalni lebeszelni,rola,minden negativ dolgot leirni ,probaljunk egy kicsit pozitivaban is hozza allni a kerdeshez
2019. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 BRUTAL TV ***** válasza:
# 36/ Én leírtam mit kell tegyen hogy nagy eséllyel sikerüljön az elképzelése. :D
2019. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
36: Mert az 5-6 év alatt megvan, utána 70-80 évig mit fog csinálni?... Meghal?...
2019. szept. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

36: Olyan kb., mintha azt mondanám, hogy szeretnék egy olasz nyelvvizsgát és egy jogsit. És?...

Utána?... Előtte? Alatta?....

2019. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek nagy igényeid, akkor jól gondolod.
2019. szept. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!