Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Kinek...

Most mit csináljak? Kinek szóljak, vagy inkább hallgassak?

Figyelt kérdés
A 17 és a 14 éves bátyáim filmet néznek a kisebbik a nagyobb ölében ül és láttam hogy szájonpuszilták egymást!Most mégis mit tegyek,ez egyszerűen undorító! 13/L
2010. júl. 15. 03:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
mindenjépp szólj anyukádnak,ez nem természetes! Még ha melegek is lennének,akkor se a saját testvérével kell kikezdeni az embernek
2010. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
57%
Egy pusziban még nincs semmi szexuális. Sok szülő is szájonpuszilja a kisgyerekét.
2010. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
73%
Azért ennyi idősen gáz. Meg ha nem csináltak semmi rosszat miért mondták, hogy kussoljon??? Am hogy reagált anyu?
2010. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Elmondtam anyukámnak és először kiröhögött hogy ne beszéljek már hülyeségeket,de aztán ebédnél mikor adott enni a kutyusomnak látta hogy fogják egymás kezét az asztal alatt,és elkezdett kiabálni hogy az ő fiai nem lehetnek mocskos b.zik főleg nem egymással,és addig nem mennek ki a szobáikból míg észhez nem térnek.Ez 1kor volt,és azóta tényleg nem engedi ki őket ráadásul kivitt tv-t,laptopot,telefont mindent.Annyira undorító ez az egész!Mindjárt viszont látom azt az ebédet :SSSSS
2010. júl. 15. 15:48
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Hűha... anyukádnak nem így kellene reagálni. Inkább nyugodtan leülni és normális hangnemben elbeszélgetni a fiúkkal.
2010. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Anyukám nagyon nagyon utálja a melegeket,nem bírná elviselni hogy a fiai azok legyenek.És én meg is értem.Egy férfi egy nővel alkot egy párt,nem egy másik férfival!Külömben miért lennének nők?
2010. júl. 15. 16:30
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy most lepontoztok, de én azért kicsit sajnálom a srácokat... Nem így kellett volna az anyudnak reagálni rá. Azzal, hogy most bezárta őket a szobájukba nem oldódott meg semmi, sőt inkább rosszabbodott a helyzet. Gondolom most a fiúk (jogosan) dühösek az anyjukra, meg persze rád is, ki tudja mi fog kisülni ebből.


Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy helyeslem amit a tesóid tesznek, de akkor is emberből vannak. Eléggé rosszul esne, ha az anyám csak azért utálna és ordítana velem, mert más vagyok!

Bár meglehet anyud azért tette, mert összezavarodott, és hirtelen ezt látta a legjobb megoldásnak. Erőszakkal elválasztani őket. Pedig le kéne ülni, és szépen megbeszélni ezt a dolgot egymással, különben csak veszekedés lesz a vége.

2010. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Dehát testvérek könyörgöm!Ilyet nem lehet csinálni az embernek a saját tesvérével!!!
2010. júl. 15. 20:08
 19/28 anonim ***** válasza:

20:04-es vagyok.

Tudom, épp ezért írtam, hogy nem helyeslem amit tesznek. Olvasd el jobban amit írtam.

2010. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Megint 20:04-es vagyok.

Csak úgy most jut eszembe, hogy nem lehet hogy tesóid épp arra hajaznak, ahogy anyud dühös legyen? Miért éppen előtted csókolták meg egymást? Miért éppen akkor fogták meg egymás kezét amikor anyud ott volt? Én ha a helyükben lennék, nem kockáztatnám meg, hogy észre vegyenek...

2010. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!