Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Kinek...

Most mit csináljak? Kinek szóljak, vagy inkább hallgassak?

Figyelt kérdés
A 17 és a 14 éves bátyáim filmet néznek a kisebbik a nagyobb ölében ül és láttam hogy szájonpuszilták egymást!Most mégis mit tegyek,ez egyszerűen undorító! 13/L
2010. júl. 15. 03:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
bocs kicsit sok lett a "hogy" :D
2010. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...:S Anyukámmal mindketten sokat veszekednek mert mindketten ilyen japán-b.zik,és Egerből felszöktek Pestre egy koncert miatt vasárnap.
2010. júl. 15. 20:36
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
nem azzal van a gond h b.uzik,hanem azzal h egymáson gyakorolnak
2010. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem az anyjukat akarták idegesíteni ezzel. Mert (nekem öcsém van én meg csak vok) de soha nem tudnám megcsókolni a tesóm. Soha soha soha. Elég gáz, hogy egymáson buzulnak, ez valami nagyon elferdült hajlamra vall. Én azt javaslom, hogy menjenek pszichológushoz, mert szerintem ennek van valami oka. És mi van ha a nagyobbik a buzzancs, a kicsi meg annyira felnéz a bátyjára, hogy engedi neki ezeket a dolgokat, mert azt hiszi így jó tesó vagy mert menő. Nem tudom de ez már perverzió, vérfertőzés betegség. Menjenek pszichológushoz sürgősen. Ez sztem nem fog javulni, majd jön a popóba kuki meg stb. Áááááááááááááááááá
2010. júl. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
58%
*csaj vok
2010. júl. 16. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
58%

Uhh... Egyetértek az előzővel. :S

Amúgy miért pontoztatok le? Csak azért, mert azt mondtam, hogy ez undorító? Dehát ez tényleg az és nem normális... :S

2010. júl. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a pszichológusok (már bocsánat) sz*rt se érnek. És ezt nem csak a rossz tapasztalataim miatt mondom... Ne jöjjön mindenki ezzel! Attól, hogy olyan sokáig tanultak az emberről, attól még nem értenek hozzájuk, mert mindegyik ember más és nem elég hozzá pár könyv. A legtöbb ugyanazt a szokásos dumát nyomja, amivel semmit sem érnek el. Elkeserít, hogy mennyire sablonosak már az emberek. Ezt úgy értem, hogy mindenki ugyanaz. Pl. a tanácsokat olvasva is... Mindenki ugyanazt hajtogatja... Áhh... Pontozzatok le, ha jól esik, de attól még ez van. :(
2010. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekem sem segített soha a pszichológus, de például barátnőm életszemléletet váltott pár havi járás után. Sztem pszichológus és egyén függő, de azért én elvinném őket az anya helyében. A pszichológus csak meg tudja mondani, hogy esetleg miért lehet. Nem biztosra, de vmit csak adhat, tanácsot vagy vmit.
2010. júl. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!