Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ha nincsenek...

Ti mit csináltok ha nincsenek otthon a gyerekeitek és a férjetek?

Figyelt kérdés
Fura még sosem volt ilyen azért most nem tudok mit kezdeni a szabadidőmmel. Délelőtt dolgozok, de a délutánjaim szabadok. Férjem kamionozik. Barátnő nincs. Eljárni valahogy nincs kedvem. Valami hobbi kellene...
2019. szept. 30. 15:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
85%
Vmi hobbi. Tánc, varrás
2019. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
85%
Sport, szépitkezés, olvasás, valami új hobbi, amire eddig nem volt időd.
2019. szept. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ, milyen sűrűn van ez egy héten. Mármint hogy nincsenek otthon a gyerekek. Tudod mit csinálnék, ha ez heti egyszer fordulna elő? SEMMIT. Punnyadnék. Úgy szó szerint konkrétan. Passzívan pihennék. Néha "nemcsinálnisemmit" a világon a legjobb dolog.

De mint írtad, hobbit keresel. Elkezdenék olyan könyveket kiolvasni, ami már rég tervben volt, de még soha nem jutottam el odáig, hogy meg is tegyem. Gyerekkoromban és fiatal tiniként imádtam olvasni, csak aztán jött a munka, család, gyereknevelés, házimunka, stb. Néztem a tévét, vagy neteztem, ha egyedüli szabadidőm volt. Ha szeretsz olvasni, akkor az is egyfajta hobbi. Másik ötlet: énidő. Merülj bele egy kád vízbe, tegyél fel szépítő maszkot, kényeztesd magad. Ez nem éppen hobbi, de legalább hasznos. (Mivel írtad, hogy nem akarsz sehová menni, barátaid sincsenek.) Szűk a kör, így nekem ennyi, amit ötletet írhatok. Még talán annyi, ha szeretsz receptekkel kísérletezni, főzőcskézni ilyenkor kipróbálhatod őket. Vagy gyöngyfűzés, kreatív hobbik...

2019. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
83%

Én ha végre egyedül vagyok olvasok, tornázok, barátnőzök, iszok, iszunk, kibeszeljük a pasikat.

Nem hianyzik egy baratnő ?

2019. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
78%
Sport
2019. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
66%
Élvezném a magányt pl.
2019. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Inkább nekem fura. Főiskola óta (12 éve) nem volt szabadidőm. De hiányzik egy barátnő, de körülöttem mindenkinek megvan a maga élete, nem szeretnék senkire ráakaszkodni.
2019. szept. 30. 16:25
 18/37 anonim ***** válasza:
57%
Hozd el a gyerekeid délben az oviból-iskolából és egyből nem fogsz unatkozni.
2019. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Majd valamit kitalálok .:-)
2019. szept. 30. 16:31
 20/37 anonim ***** válasza:
66%
Olvasok,fitness terembe megyek.
2019. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!