Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen nevet választanátok...

Ti milyen nevet választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés
Hamarosan megváltoztathatom végre a nevem, mert betöltöm a nagykort. Mindenképp valami gyakoti névre szeretném változtatni a nevemet. A mostanit gyűlölöm. Alog várom. Kost Vajk a nevem, de tetszett a Balázs név, cssk a nővérem új párjának ez a neve, így nem lenne jó ez. Tetszett a Dániel, Gergely, de ezekből már van a családban. Nekem a Bence név is tetszik nagyon, bár abból már 2 van az osztályból, bár engem ez nem igazán zavarna. Tetszetősek még a Gergő,Kristóf,Dávid,Máté,Ádám,András,Milán,Sándor,János,Péter,Pál nevek is. Sok a választék. Ti mit gondoltok ezekről? Nem könnyű döntés. Sok van ami tetszik.

2019. okt. 21. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
37%

Nekem van egy Vajk nevű évfolyamtársam. És ismerek Mersét is, aki meg az öccse.

Nekem a Félix is tetszik. Az olyan szép név. Soma vagy Sámuel esetleg? Mi a vezetékneved?

2019. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
67%

A Kost egy kemény hanggal végződik, ezért én a helyedben nem választanék mellé olyan keresztnevet, ami szintén kemény hanggal kezdődik (Kristóf, Gergely, Péter) mert nehéz lesz kimondani, meg olyat se, ami a tnek párja (Dániel, Dávid) mert akkor meg eltűnik a t kiejtésben.


A János, Sándor, András, József nevek nagyon szép, régies nevek, biztosan nem találsz majd sokat a korosztályodban.


A Balázs, Bálint, Bence, Ádám, Máté, Milán nevek viszont elég népszerűek.


Nekem személy szerint a Benett és Simon nevek tetszenek. Esetleg Ármin?


Olyat válassz, ami a legkényelmesebb.

2019. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
90%
A kostot nem úgy értette, hogy most?
2019. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
70%

Ha ezek közül választani kéne, ez lenne a sorrend:

1. Milán

2. Péter

3. Dávid

4. Bence

5. Dániel

6. Máté

7. Kristóf

8. Balázs

9. Ádám

10. Gergő

11. Gergely

12. András

13. Pál

14. Sándor

15. János


Ami szerintem jól hangzik a vezetékneveddel: Milán, Ádám, András

2019. okt. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
50%
A Máté és a Bálint a kedvenc férfi nevek között szerepelnek nálam :)
2019. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az 'most Vajk a nevem', nem Kost Vajk neve.
2019. okt. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
68%
Ha segítségnek számít neked,akkor azt az utónevet,melyet az általad a legjobban szeretett,a legjobban tisztelt ember visel és akire felnézel.
2019. okt. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
30%
Timon
2019. okt. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
19%
Rafael, Márió, Rajmund,...
2019. okt. 22. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonymousreview60 ***** válasza:
21%

Semmilyent, mert nekem tetszik a sajátom. Abszolút normális, és nincs benn az első 20-ban, a vezetéknevem sem. Így nem vagyok egy Kovács János.

A Vajk szép magyar név. A Taszilónak lenne egy nemtudommilyen fura felhangja. Talán a viccek miatt.

2019. okt. 22. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!