Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen nevet választanátok...

Ti milyen nevet választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés
Hamarosan megváltoztathatom végre a nevem, mert betöltöm a nagykort. Mindenképp valami gyakoti névre szeretném változtatni a nevemet. A mostanit gyűlölöm. Alog várom. Kost Vajk a nevem, de tetszett a Balázs név, cssk a nővérem új párjának ez a neve, így nem lenne jó ez. Tetszett a Dániel, Gergely, de ezekből már van a családban. Nekem a Bence név is tetszik nagyon, bár abból már 2 van az osztályból, bár engem ez nem igazán zavarna. Tetszetősek még a Gergő,Kristóf,Dávid,Máté,Ádám,András,Milán,Sándor,János,Péter,Pál nevek is. Sok a választék. Ti mit gondoltok ezekről? Nem könnyű döntés. Sok van ami tetszik.

2019. okt. 21. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
65%
Az most akart lenni, nem Kost🤣
2019. okt. 22. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
18%
István, Egon, Imre, Előd
2019. okt. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
57%
Legyél Márk
2019. okt. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a Kost az most akart lenni, és Kovács a vezetéknevem.
2019. okt. 22. 07:10
 25/81 anonim ***** válasza:
53%

És, ha a nővérednek új pasija lesz, és azt már nem Balázsnak fogjak hívni, hanem pont úgy ,ahogy majd téged hívnak?? Én amúgy várnék pár évet, hátha addig megérsz, és meg fog tetszeni a neved, én is elfogadtam az enyémet, de volt egy pár tini év, mikor nem annyira, akkor legalább becéztettem magam...

Semmi baj a neveddel.

2019. okt. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
23%

Pl. a párom ─ amikor összeházasodtunk ─ felvette a nevemet.

Most hivatalosan, így szerepel a személyiében a neve: "Ódri Bea férje".

Azt azért tudni kell, hogy a párom nem európai (Habib Al-Muwaffaq a születési neve) és így meglehetősen idegen hangzású és nem akart feltűnést kelteni a nevével, ezért változtatott: "Ódri Bea férje" névre

Kicsit nehezen adta meg a hivatal az engedélyt, de akár a köztársasági-elnökig is elment volna, ha elutasítják.

2019. okt. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, ez most egyébként hogy jön ide? Attól, hogy meglátsz egy közös szót, meg nem kell elkezdeni dicsekedni oda nem illő dolgokról...
2019. okt. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 A kérdező kommentje:

#25 "Semmi baj a neveddel."



Ezt mások nem így gondolják..

2019. okt. 22. 07:32
 29/81 A kérdező kommentje:
És én sem..
2019. okt. 22. 07:32
 30/81 anonim ***** válasza:
74%
Majd később nem ezt gondoljatok. Ha még Dz Nintendo lennél, vagy Esernyő,vagy Bárnisztinszon vagy csak egyszeruen Dzsonatán...Azért tartsd meg masodiknak, és visszatérhetsz hozza, lesz is, meg nem is.
2019. okt. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!