Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen nevet választanátok...

Ti milyen nevet választanátok magatoknak?

Figyelt kérdés
Hamarosan megváltoztathatom végre a nevem, mert betöltöm a nagykort. Mindenképp valami gyakoti névre szeretném változtatni a nevemet. A mostanit gyűlölöm. Alog várom. Kost Vajk a nevem, de tetszett a Balázs név, cssk a nővérem új párjának ez a neve, így nem lenne jó ez. Tetszett a Dániel, Gergely, de ezekből már van a családban. Nekem a Bence név is tetszik nagyon, bár abból már 2 van az osztályból, bár engem ez nem igazán zavarna. Tetszetősek még a Gergő,Kristóf,Dávid,Máté,Ádám,András,Milán,Sándor,János,Péter,Pál nevek is. Sok a választék. Ti mit gondoltok ezekről? Nem könnyű döntés. Sok van ami tetszik.

2019. okt. 21. 21:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
100%

Ebnaxen


Neked van az egyik legjobb neved amit hallottam életembe.

2019. okt. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
43%
Hangyapopófej
2019. okt. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 A kérdező kommentje:

16:53



Ez irónia?...

2019. okt. 27. 17:15
 54/81 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem szép a Vajk. Amúgy miért akarsz tucatnevet? A saját gyerekemnek sem adnám azok egyikét, ami a top100 legfelkapottabb nevek közt szerepel. Te döntésed, persze, szerintem írd le, hogy lásd milyen leírni, aláírást melyikkel érzed magadénak (azt úgyis kell majd írni ezerszer életed folyamán) , és úgy hátha megérzed, melyik illik hozzád.
2019. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 A kérdező kommentje:
Szerintem sokkal jobbak leírva is, mint a mostani.
2019. okt. 27. 20:28
 56/81 anonim válasza:
78%
Jajj ne már. Én csak tucatnevet változtatnék ritkára, nem fordítva, mint te. Amúgy szerintem baromság megváltoztatni a saját nevedet, mert neked ez lett megírva, nem véletlenül kaptad a szüleidtől.
2019. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 A kérdező kommentje:
Adhattak volna mást is. Azt írják be az anyakönyvbe amit mondanak. Igen az van megírva..de nekem csak 18 évig..
2019. okt. 27. 23:24
 58/81 anonim ***** válasza:
66%

Ha változtatsz és kiírod egy kis táblára az új neved, a régi ismerőseid, rokonaid, családtagjaid, osztály és munkatársaid, akkor is és továbbra is Vajknak fognak szólítani.

Vajkként ismertek meg és ez így is marad amíg élsz.

Nem fognak az új neveden szólítani, ha belegebedsz akkor sem.

Szerintem meg tök jó, vállalható neved van.

2019. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 A kérdező kommentje:
Vannak ennél vállalhatatlan nevek is, de ez sem tartozik a vállalható kategóriába.
2019. okt. 28. 12:09
 60/81 anonim ***** válasza:
66%

Hagyd meg a régi nevedet is és vegyél fel egy neked tetsző nevet is, így legalább nem csinálsz magadból nagyon h@lyét.


Úgysem tudnak átállni a régi ismerőseid, az új ismerőseidnek meg az új neked tetsző, választott néven mutatkozol be, ezzel két legyet ütsz egycsapásra.


A régitől úgysem lehet szabadulni, az új ismerőseidnek, meg eleve csak az új neveden mutatkozol be.


Sok örömöt kívánok az új nevedhez! Majd azért írd meg nekünk itt az oldalon, hogy mit választottál és néha számolj be, hogy hogyan boldogulsz az új neveddel.

2019. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!