Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a felnőtt (25éves) lányotok...

Ha a felnőtt (25éves) lányotok egyik nap azzal állna elő, hogy ő leszbikus, hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés
Kidobnátok egyből(ha még otthon lakik), megszakítanátok a kapcsolatot vele, szégyellnétek, magatokat hibáztatnátok?
2019. okt. 25. 16:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
89%

Elfogadnám

Magamat azért hibáztatnám,mert annyira "rossz" anya voltam hogy 10 évig biztos titkolta előttem, mivel nem bízott meg bennem.


Illetve megkérnék hogy mutassa be a párját ha van.


Mint minden normális ember,tudom hogy nem ő döntött így.Van annyi eszem hogy ne utáljam amiatt mert végre önmaga előttem is

2019. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim válasza:
88%
Sajàt gyerekemet biztos nem tagadnàm meg. Am sem tehet róla. Ki lenne olyan kegyetlen hogy ezért kitagadja?
2019. okt. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
94%

Jó sejtem, hogy te vagy a lány?

A kérdésből nekem legalábbis inkább a szorongó gyerek szerepe jön le.

Ha a szüleid normális emberek, akkor nem kell félned :) persze biztos nem lesz egy kellemes hír nekik, de mivel szeretnek téged, ezért nem hinném, hogy haragudnának. Először lehet, hogy csalódottak lesznek, sokan ilyenkor meg is kérdezik maguktól, hogy “én rontottam el valamit?”, de ezért meg rájuk nem szabad haragudni (persze ha bántanak, beszólnak, megaláznak stb, akkor más a helyzet), ők még úgy lettek nevelve sokszor, hogy a homoszexualitás betegség és a rossz nevelés okozza. Ez nyilván nem igaz, ma már tudjuk. Idővel meg fognak békélni a helyzettel és szerintem a párodra is kíváncsiak lesznek.

2019. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:
Én vagyok a felnőtt nő,s borzasztó volt, anyu sírt, hogy mi lesz most, szégyelli nagyon, s mondták, hogy nem szeretnék ha most egy ideig jönnék látogatóba( a barátnőmmel élek együtt albérletbe, csak ők eddig azt hitték, hogy a lakótársam). A barátnőmet meg nem szeretnék megismerni, elutasítják teljesen ezt az egész ismerkedést. Enegm nagyon nagyon bánt, hogy így alakult, apukám nyitottabb lenne, de tudja, hogy anyuval vita lenni, inkább hallgat. Nagyon nagyon bánt napok óta ez a dolog, számítottam rá, ezért sem mondtam el idáig, de annyira beleélte magát az unokába, hogy ha lesz miket fognak csinálni együtt stb stb, hogy nem bírtam már tovább magamba fojtani.
2019. okt. 25. 18:00
 15/65 anonymousreview60 ***** válasza:
84%
Valaki világosítsa fel sürgősen anyádat a spermabank-unoka viszonylatról! Sok hetero párnak is csak így lehet.
2019. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
4%

Ha egyetlen gyermekem lenne és az mondaná, akkor fájna. A gyermeknevelés nem csak önzetlen dolog, aki nem vallásos annak kell a lelki békéjéhez kell az, hogy utódai emlékében, génjeiben marad fenn valamennyire, és hogy utódaié, nem pedig távoli rokonaié vagy az államé lesz generációk múlva sem az, amit élete munkájával megteremtett. Ezért kell magára adó férfinak család, ahelyett hogy csak könnyedén élne.


Ha nem vagy egyedüli gyermek, akkor szüleid helyében azt mondanám, oké akkor legalább legyél majd testvéreid gyermekeinek jó nagynénikéje és keresztanyja, rájuk költsél, én is rájuk költöm azt, amit egyébként neked adtam volna azért hogy családot alapíts. Nem is javaslom, hogy akarj így vérszerinti gyereket, de ha mégis lesz, akkor viszont mindenben ugyanúgy támogatlak, mint testvéred.


41F

2019. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
76%

#17, de mit csináljon?

A szexuális vonzódás NEM választás kérdése, hanem genetikailag kódolt!

Te sem tudsz felizgulni arra, akihez nem vonzódsz, igaz? Na a kérdező sem tud a férfiakra, mert nem érez irántuk semmit!

2019. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 Savlekotő ***** válasza:
82%
Sajnálom h ilyen anyád van,tipikus látszat legyen anyuka a gyereke boldogsága le van szarva,de az ilyen tanulatlanért önző anyáért nem kár később apáddal még alakulhat ki jó viszony,légy erős,teljesen normális vagy..
2019. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudnék mit tenni. Az, hogy ki mit csinál a hálószobában az mindenkinek a magánügye. Nekem ez semmit nem változtatna a gyerekemmel való kapcsolatunkon.
2019. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
83%
16os, nálunk se én nem vagyok meleg, se sz öcsém, mégsincs egyikünknek se gyereke, és a családunkat elnézve ez nem is csoda...pedig nem vagyunk mai csirkék.
2019. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!