Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Felnőtt nőként bemutatnátok a...

Felnőtt nőként bemutatnátok a leszbikus párotokat a nagyszülőknek?

Figyelt kérdés

Nem hinném, hogy elfogadóak ezzel kapcsolatban, régimódiak, viszont fura, hogy minden felnőtt unoka bemutatta már a párját a nagycsaládnak, rólam meg annyit tudnak, hogy "nincs semmi komolyabb pasim".


Ti mikor mondtátok el a másságotokat nagyszülőknek, unokatestvéreknek? Hogy reagáltak a párotokra, mikor bemutattátok?


28/N


2018. máj. 29. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha a kapcsolat komollyá válna, én bemutatnám mindenképpen.
2018. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
nem az ő dolguk. Ha tudod, hogy úgyis kiborulnának, akkor inkább mentsd magad és a barátnődet ettől a helyzettől
2018. máj. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Igen! Bemutatnám azzal a szöveggel, hogy "ő a legjobb barátnőm" Aki érti, az érti, aki nem, esetleg visszakérdez, hogy miért is kellett elvinned bemutatnod? Válasz: mert szerettem volna, ha megismeritek! Kész.

És ha megütköznek azon, hogy összeköltöztök, hogy közösen béreltek, vesztek lakást, stb. stb. "Mondtam, hogy ő a legjobb barátnőm!!!"

2018. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

"Amíg nincs pasim, ő a legjobb barátnőm."

Az már nem rájuk tartozik (persze a kapcsolat minőségétől a nagyszülőkkel függően), hogy nem is lesz pasi, mert nem kell.

.

Másságod nem szégyelnivaló, de nem tartozik senkire, a nagyszülőkre sem. Ne mondják hátad mögött senkinek megrökönyödve: "képzeljétek, a kisunokám..."!

2018. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%

Fontos hogy ne "leszbin" nézzen ki amikor viszed bemutatni.

pl.

[link]

[link]

[link]

[link]


Egyszerre egy sokk elég nekik. Dobjon fel egy hosszú hajú parókát, takarja el a tetkókat stb.

2018. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Kezdetnek nem bemutatnám, csak elmondanám nekik, hogy ha szeretnének találkozni a párommal akkor szívesen bemutatnám, de szeretném ha tudnák előre, hogy egy lányról van szó. Sok sikert, remélem elfogadják majd a barátnőd :)
2018. máj. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Bemutatnám.

Hogy hogy reagálnak az az ő dolguk, de én megtettem a saját részemet: beavattam őket az életem egy fontos részébe.

Ha elfogadják, az fantasztikus hiszen egy ilyen után hatalmasat nőnének a szememben, ha meg nem, akkor jobb is, hogy kiderült, hogy a szeretetüknek van határa.

2018. jún. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Kedves 7-es! Mi az hogy defekt? Valamikor régen a balkezességet is defektnek nevezték, és pokollá tették az életét annak, aki balkezesnek született. Ma már teljesen elfogadott dolog, hogy az egyik ember ilyen, a másik olyan! És szerintem valahol ez a dolog is inkább múlik a genetikán, mint defektes irányú fejlődés, nevelés stb. eredménye. Ő ugyanúgy nem oka annak, hogy ilyen, mint ahogy neked sem érdemed, hogy nem olyan lettél!
2018. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Először is elmondanám nekik, hogy mi a szitu és nem ferdíteném a történetet. Utána ha tűrhetően fogadták bemutatnám a lányt.

Beszélj velük először, ne élesben sokkold őket. Kellemetlen szituációt okozhatsz magadnak, a barátnődnek és nekik is ha csak úgy odaviszed.

2018. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha fontos neked, mondd el, mutatsd be, de ne ferdíts ilyenekkel, hogy legjobb barátnő, mert ha te őszinteséget és elfogadást vársz tőlük,neked is őszintének kell lenned.

Az, hogy ne nézzen ki leszbinek a párja, tegyen fel parókát,stb borzasztóan sértő. Hiszen pont az lenne a lényeg, hogy olyannak fogadják el,és szeressék, amilyen. Miért kéne másmilyennek mutatnia magát??

Sok sikert a Coming Outhoz!

25/B

2018. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!