Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a felnőtt (25éves) lányotok...

Ha a felnőtt (25éves) lányotok egyik nap azzal állna elő, hogy ő leszbikus, hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés
Kidobnátok egyből(ha még otthon lakik), megszakítanátok a kapcsolatot vele, szégyellnétek, magatokat hibáztatnátok?
2019. okt. 25. 16:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
29%

Na most jelentettem a kérdést "kitaláció" miatt.

Nem kell túljátszani a szerepet, és akkor még hihető is marad :)

2019. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 Savlekotő ***** válasza:
83%
Mindenki boldog lesz,ja úgy szokott lenni,h jön a szerető mindkét oldalról,mert egy férfi se élvezi ha a felesége hányingert érez v épp semmit a szex alatt,gondolkozzál már anyád kedvéért leélsz vkivel egy életet h ő boldog legyen mutogathat a faluba te meg egy keserű ember leszel akin mindenki látni fogja h nem boldog csak játszik és max szeretőt tart.. És fordulj pszichológushoz .. Sose szabad szülők kedvéért magad ellen menni.
2019. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
15%

Mivel én a gyermekeimet nevelem, nem lenne olyannyirs önismerethiányos, hogy 25 évesen bizonyosodjon benne.


Megkérném, mondja el a benne történt folyamatot, aminek a végén ez a meggyőződés született.

2019. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
88%
"hisz a gyerek dolga, hogy a szülőt boldoggá tegye." Ezt a marhaságot! A gyerek dolga hogy élje az életét, és ne azt lesse anyu cikinek érzi-e ezt a szomszéd előtt.
2019. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
10%

Nem tudom, miért dobnám ki, vagy ilyesmi.. Igen, tényleg mutassa be a partnerét. Volt alkesz élettarsam, hát kicsit benéztem, mégse dobott ki a családom (de én az élettarsat igen).


Azt gondolom, hogy 25 évesen valószínűleg ez már komoly érzés. Mert egyébként csak pislogok, itt a gyiken, hogy hány tinédzser jön rá, hogy ő meleg, mikor még jóformán a növésben se állt meg.

2019. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
60%

51es, te hülye vagy. Hol a kitaláció?


Kérdező, nehogy megállapodj egy férfi mellett, csak, hogy anyádat boldoggá tedd.

2019. okt. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim válasza:
56%
Örülnék neki, hogy megoszt velem egy ilyen dolgot. Ezért senki nem hibás. Sem ő, sem én. Próbálnék mellette állni és támogatni őt. Ez nem egy választott dolog, nyilván nem nem szakítanám meg vele a kapcsolatot. A gyermekem. Attól még ugyanúgy szeretném.
2019. nov. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez egy hatalmas baromság, hogy a "gyerek dolga, hogy a szüleit boldoggá tegye". Ezt beléd nevelték? Éld a saját életed, a saját boldogságodat, az a feladatod, azért születtél.

Anyád kapott most egy életfeladatot, amivel meg kell birkóznia. Neki, nem neked. Szerintem a prűdsége van mögötte és az, hogy a szexre tabuként tekint

2019. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonymousreview60 ***** válasza:
#52, #54:+1
2019. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:

Termêszetesen tàmogatnàm ês a tägabb csalàd is.Csalàdomban és baràtaim is vannak leszbikusok,homoszexuàlisok.Ês igazi EMBEREK!!!!Gondolom anyukàd màr e tervezte a jövőt az unokákkal. Most hogy te bevallottan ezzel minden elképzelést megtörtél.Hagyj időt neki hogy megemêssze.Ne keresd.Ha szeret ő fog keresni.Gyermeked lehet így is.Fogadhattok örökbe pl.Igaz egyedülàllóként.Baràtnőmék (2 làny) 7 hónapja vitték haza a fiukat,én segítettem nekik.Amúgy az unoka nem nemi identitàs kérdése....pl.mi hagyomànys pàr vagyunk mêgis örökbefogadtuk a lànyunkat.

Ne hibäztasd magad,úgy vagy tökéletes ahogy vagy.Nem egy szükséges jómvagy az emberek között ,hanem egyetlen a vilàgban aki sajàt maga.Jinden ember egyedi és önmaga.

Ha gondolod írj ràm,szívesen beszêlgetek veled.Sok tapasztalatom van.

2020. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!