Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetett velem ilyet?

Hogy tehetett velem ilyet?

Figyelt kérdés

Összekaptunk a párommal, mert egész nap sz*rt a fejemre. (Én írtam ki a kérdést, hogy elmennél-e a párod céges bulijára?). Reggel óta kint voltunk. Délutánra megfájdult a fejem és nagyon rosszul éreztem magam. Kerestem a páromat, felszívódott. Felhívtam apukámat, hogy jöjjön értem, mert rosszul érzem magam. Előkerült a párom, be volt rúgva, és neki állt feljebb, hogy haza merek jönni. Elhoztam a telefonját (nálam volt a táskámban, és elfelejtettem neki odaadni), erre utánam jött kocsival, a nyílt utcán üvöltött velem, és kaptam egy pofont is. :(

Nem volt érdemes elmennem! :(


2010. júl. 17. 17:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Ne magad hibáztasd,amiért elmentél,hanem őt amiért igy bánt veled.Én a helyedbe ugy ozz hagynám,mint a szart.mégis mit képzel?azért hivott el,hogy otthagyjon téged,elmenjen jól beinni,és utána meg is ver?!ha ezek után vele mardsz,vess magadra,én küldöm a kombájnt:)
2010. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
86%
Válaszoltam arra a kérdésedre.Erre nem nagyon tudok mit mondani.Én biztos nem maradnék olyan férfival aki megütött egyszer is.Sokszor részeg?
2010. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%
Dobd ki, neked jobb lesz, és hátha ő is tanul belőle.
2010. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy szánalmas féreg. Durván hangozhat, ha szereted, de erre nem lehet mást mondani. Össze kell szedned magad és otthagyni minél előbb.
2010. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
79%
Ami egyszer előfordul,többször is előfog-tapasztalat,hagyd ott a francba!
2010. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy én provokáltam ki.

Egyszerűen megmondtam neki a magamét, hogyha együtt mentünk ki, mért kell külön asztalnál ennünk, mért nemképes mellém ülni. És ha rosszul érzem magam miért ne jöhetnék haza?

Nem is nagyon akarok vele maradni.

2010. júl. 17. 17:12
 7/38 anonim ***** válasza:
79%
ilyenkor az jön,hogy ő kijózanodik bocsánatot kér,nagyon sajnálja,és te pedig valszeg megbocsájtasz neki,ne tedd nem érdemli meg!de a te döntésed persze.
2010. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
És persze mikor megkértem, hogy beszéljük meg (pofon előtt még), és hogy várjon 10 percet mig jobban leszek, és menjünk vissza együtt, azt mondta nem jelentek neki semmit.
2010. júl. 17. 17:13
 9/38 d,jpt L ***** válasza:
96%

Mi a kérdés?!!!

Itt nincs kérdés, mi nem tudjuk megoldani a problémádat, sajnáltathatod magad, kapod majd a szívhezszólóbbnál szívhezszólóbb kommenteket, de mit érsz vele?


Vagy dobd ki, vagy ne siránkozz.

2010. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Érdekes módon tegnap is,és ma délelőtt is nagyon szeretett, többször szerelmet vallott stb.

Elhiszem, hogy felidegesítettem, mert elhoztam a telefonját (véletlenül maradt nálam), de szerintem nem érdemeltem meg a pofont.

2010. júl. 17. 17:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!