Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetett velem ilyet?

Hogy tehetett velem ilyet?

Figyelt kérdés

Összekaptunk a párommal, mert egész nap sz*rt a fejemre. (Én írtam ki a kérdést, hogy elmennél-e a párod céges bulijára?). Reggel óta kint voltunk. Délutánra megfájdult a fejem és nagyon rosszul éreztem magam. Kerestem a páromat, felszívódott. Felhívtam apukámat, hogy jöjjön értem, mert rosszul érzem magam. Előkerült a párom, be volt rúgva, és neki állt feljebb, hogy haza merek jönni. Elhoztam a telefonját (nálam volt a táskámban, és elfelejtettem neki odaadni), erre utánam jött kocsival, a nyílt utcán üvöltött velem, és kaptam egy pofont is. :(

Nem volt érdemes elmennem! :(


2010. júl. 17. 17:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha jót akarsz magadnak akkor tényleg csomagolj.Ez egy nagyon szemét dolog volt tőle.Kezdve az elején,hogy otthagyott téged,nem veled volt,azt sem tudtad,hogy hol van és kikkel(még ha előtte szólt volna hogy ő ott a haverokkal fog inni,akkro oké,de akkor én meg el se mentem volna na mindegy)!Utána meg elindulsz haza,mert rosszul érzed magad.Gondolom ennek az is volt az oka,hogy rosszul érintett,hogy le se sz.art,elfelejtette hogy ott vagy te is,mikor kedved se volt menni és tuti a meleg is rátett arra hogy megfájdult a fejed.Ilyen melegben nem is csodálom,hogy nem volt jó a közérzeted,főleg ilyenekkel kombinálva!Jól tetted hogy haza indultál,habár én már akkor elmentem volna amikor 1 óra múlva se látom sehol.

És mi az hogy azért megüt mert hazaindultál és nálad maradt a telefonja?Basszus miért nem ő vigyáz a cuccaira különben is?Akkor nem neked kéne értékmegőrzőt játszani.És akkor még meg is üt?Én tuti olyat le...sztam volna neki,hogy az nem igaz...hát azért mindennek van határa:S Ilyen ocsmány dolgot!Gusztustalan volt tőle....

Alapból együtt kellett volna lennetek,jól érezni magatokat közösen(itt nem arra gondolok,hogy a nyakán kell lógni egymásnak,csak hogy tudjátok ki hol van...) és ha rosszul vagy akkor ő hozzon haza,mert ő a párod akivel elmentél.De mivel ez nem így volt,szerintem ezen értelmetlen elgondolkodni is.Máskor azért vág pofon mert kicsit sótlan a leves vagy mi?

2010. júl. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

Remélem már tényleg csomagolsz:(

Sajna erre nincs jobb megoldás.Majd írj hogy miújság.

2010. júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

egy ilyen pasi mellett ne maradj..

megsem érdemelted a pofont.. mégis mit képzel magáról??

de amúgy szerintem is holnap ott fog sírni az ajtodnál..

2010. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
58%
Össze pakoltál? És ugy mész el hogy nem szólsz neki?
2010. júl. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
57%
Apad mit szolt ehhez??Ot sajnalom a legjobban.
2010. júl. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam az egyik aki azt mondta, hogy ne menj el.

Meséltem a férjemről, hogyha elmegyek vele ilyen céges összejövetelekre, akkor a karrierjét kell még nekem is építgetnem. Az más kérdés, hogy ő antialkoholista és szemtelen velem, de nem vágna pofon.

Aztán annyian írták, hogy menj el, hogy végül én is inkább azt írtam, hogy rendben.

Egyszer elmész és sok minden kiderül, meglátod, hgy legközelebb érdemes-e elmenned.

Hát most tényleg kiderült, és az is, hogy milyen a párod igazi énje.

Pofon után férfival ne maradj!!!!! Ha egyszer átlépett egy határt sohasem áll vissza a rend.

2010. júl. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elöttem szolonak!! Biztos ezzel az emberrel szeretnél élni?? 100% Hogy nem
2010. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Itt kell lezárni a kapcsolatot. A pofon szerintem pontot tett a végére. Ő úgy viselkedett veled, mintha csak egy csecsebecse lennél az ő tulajdonában. Elvitt a bulira, majd csodálkozott, hogy miért nem érzed jól magad. S még el is jöttél onnan, pedig neked ott kellett volna várnod még rád kerül a sor. Ha most visszamennél, de akár később is, alá támasztanád, hogy azt tesz veled amit akar. Szemernyit sem szeret. Nem érdekelte, hogy hogy vagy, pedig nem voltál jól. Holnap, ha nem előbb, mihelyt kiszáll az alkohol a fejéből, térden fog csúszni előtted, hogy mennyire sajnálja, meg nem tehet róla, mert ivott. Megígéri, hogy soha nem tesz többé ilyet. A királynője leszel, tenyerén hordoz. Úgy fog udvarolni, hogy a kezdetekkor nem csinált még ilyet. Imádni fog. A következő pofonig!! Ám a mellé, már egy rúgás is jár nyomatékosítani, hogy igaza van...Most lépj tovább. Az első pofonnál. Utána sokkal nehezebb.(vannak akik végső elkeseredésükben öngyilkossággal, gyilkossággal fenyegetőznek, erre akkor sincs szükséged)
2010. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Olvastam az előző kérdésedet, és akkor is azt tanácsoltam, hogyne menj el. Most meg azt mondom, hogy édesapád (vagy fiútestvér) helyében a sz@rt is kiverném a férjedből. Egyértelmű a dolog szerintem: hagy ott a p*csába! Ha nem hagyod el, meg is érdemled a sorsod, már bocs! :S
2010. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Összecsomagoltam, és eljöttem haza. De már írt sms-t, hogy hol vagyok, menjek haza stb.

De nem érdekel. Ezek után engem ne keressen...

2010. júl. 17. 20:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!