Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha csak a...

Mit csináljak ha csak a családom szeret?

Figyelt kérdés

Hiába volt már párkapcsolatom, az is rövid ideig tartott, szakítottak velem, és úgy érzem csak kihasználtak. Pedig én is vágynék egy olyan kapcsolatra, aminek összeköltözés, házasság, gyerek lesz a vége. De úgy látszik ez reménytelen számomra a szerencsétlenségem miatt. Sokszor azt látom más huszonéveseknek jobban sikerül az életük, még azoknak is akik az iskolában bántottak vagy akár az exeimnek. Az utolsó exem is már egy másik nő mellett megtalálta a boldogságot. A Facebookon is sokkal népszerűbb, mint velem, mert több liket kapnak, mint velem mikor együtt volt.

Akik az iskolában kigúnyoltak nekik is jobb életük lett: nem maradtak egyedül, mint én, van egy szerető párjuk, férjük, gyerekük. Továbbá mivel ők népszerűek voltak mindig is, ők is sok liket kapnak.

Sokszor így elgondolkodom magamban, hogy miért is lennék jó bármiben, amikor én egyedül vagyok.


2019. nov. 4. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Hülye vagy! Kabd össze magad!

Merre laksz? Ha gondolod beszélgethetünk.?

N27

2019. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mike@pro válasza:
66%
Nem kell és nem is szabad elkeseredned. Nagyon rossz kort, mondhatnám korszakot, de belemehetnék mélyebben is világkorszakot élünk. Nehogy azt hidd hogy te jársz csak ebben a cipőben. Érett gondolkozásod van, megértem a problémád, de nem lesz könnyű dolgod ebben a világban. Ebben a facebook like hajhász, idióta világban ahol csak a külsőségek és a látszat számítanak elvesztette az értelmét a belső érzelem és a belső értékek. Ez a világ megváltozott. Nem olyan mint régen volt, az árnyékát sem találod. Azt javaslom hogy ne add fel, sikerülni fog, de nem lesz könnyű. A mai lányok 40 éves korukig nem lesznek nők, és ugyanez érvényes a fiúkra is. Nem vagy szerencsétlen, csak sokszor voltál rosszkor rossz helyen. Válogasd meg a barátaidat, ne ugorj bele rögtön egy kapcsolatba, lazíts mert ha feszült vagy megérzik rajtad.
2019. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Az a helyzet, hogy a családod NEM szeret (vagy nem elég jól), ezt te csak hiszed. Bármilyen kemény is ezt kimondani, a jövőd érdekében jobb volna, ha keresnél egy pszichológust, most azonnal. Te összekevered a családi meleg almot és "összetartást" azzal, amit nemigen tapaszthattál meg: a valódi szerettel.


A valódi szeretet nem összezár, összeláncol, hanem megtart és elenged. Ha a családodban olyan nagy szeretet volna, mint amit te hiszel - rosszul -, akkor a Világban is sikeres volnál, és nem volna komoly önbizalom-problémád és még komolyabb párkapcsolati és társas-kapcsolati gondjaid.


Attól tartok, a te kedves édesanyád is erősen birtokló ember, aki szeret szeretetnek CÍMKÉZNI olyan érzelmeket, amik köszönőviszonyban sem állnak a valódi szeretettel.


Keress meg egy szakembert, aki tud neked segíteni, amíg nem késő.

2019. nov. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nos, örülj, hogy legalább a családod szeret.


Engem is cseszegettek, hol a suliban, hol otthon és szerencsére a szakító ok se a Facebook volt, mostani párom fent sincs Facebookon. Szóval fel a fejjel :)

2019. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Első! Hogy kell össze kabni magát? Kabni?
2019. nov. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valaki írta, hogy örülj annak, hogy a családod legalább szeret. Engem még ők sem. Látod? Van olyan, akinél szerencsésebb vagy.
2019. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Talán kezdd azzal, hogy befejezed az önsajnálatot. Ha ez megvan, akkor folytasd azzal, hogy nem mások után kutakodsz, nem másokat leszel a facebookon, hanem elkezdesz magadra koncentrálni, a saját életedet élni. Én egész gyermekkoromban kiközösített különc voltam. A szüleim rég meghaltak, testvérem sincs. Keseregjek azon, hogy jajj vajon engem ki szeret? Kossem föl magam netán? Ugyan már. Dr Bubónak van egy örök érvényű bölcselete: " Aki nyavalyog, de nem változtat, annak nem fáj igazán" Ne arra koncentrálj mi a sz.r az életedben, próbáld meg mindig a lehetőségeket keresni. Tervezd a jövőd, tuzz ki célokat, találj hobbit stb. A pozitív eletszemlelet magával hozza az emberek szimpátiáját is.
2019. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"több liket kapnak, mint velem mikor együtt volt." Mi a retkes facnak ülsz a facén??????
2019. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek akartam írni, mert ez nagyon fáj: kap - kapd.
2019. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!