Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan 40 év feletti,...

Van itt olyan 40 év feletti, aki nem házasodott meg és gyereke sincsen?

Figyelt kérdés

És azon felül, hogy nem házasodott meg párkapcsolata sincsen, és nem is igazán voltak.


Hogy fogadta a családotok ezt?


2019. nov. 12. 17:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%
Ja és 24 éves vagyok, mégis ugy látom, a mai világban a 38-40 éves még messze nem idős és simán változhat az élete. A 30 évesnek meg aztán pláne, még 3 gyereket is simán összehozhat (csak mert sok idióta a harmincasokon is csodálkozik, ha netán nincs párja/gyereke).
2019. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
96%

Én is itt vagyok például.

Sajnos 😕

2019. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%
Én is ilyen vagyok. Nem lehet gyerekem. Most kapcsolatom sincs. Aki nem akar már gyereket, az fél, hogy majd biztos tőle akarok. Aki szeretne gyereket, az meg fiatalabb nőt keres, akivel több esélye van. Így hiába vannak körülöttem férfiak, csak komolytalan kapcsolatot szeretnének. Nekem az nem megy, akkor inkább egyedül. Család, ismerősök teljesen vegyesen állnak hozzám. Van, aki megérti a helyzetem, van, aki piszkál, és van, aki le is néz.
2019. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
27%
Mit is tehetnének azon kívül, hogy elfogadják azt, ami van?
2019. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs gyerekem, nem vagyok és nem is voltam házas, nincs tartós kapcsolatom. De nincsenek szüleim, se olyan rokonom, akivel beszélek, így nem szól bele senki a dolgaimba. Idegenek véleménye meg nem érdekel.

43/N

2019. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem érdekli a családot. Pl. apám soha nem kérdezte, hogy van-e barátnőm, akarnék-e megnősülni, miért nem keresek valakit, stb. Valószínű, egyáltalán nem érdekli. Anyámmal talán 1-2-szer jött elő a téma és mondta, felőle aztán megnősülhetek, de lehet, csak azért mondta, hogy ne legyen az a gyanú, hogy ő nem akarná ezt, pedig szerintem nem akarná.

A barátokkal jön elő jobban a téma, pl. elhívnak olyan helyre, ahol van lehetőség ismerkedni, stb.

2019. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. 44 éves vagyok, jelenleg nincs kapcsolatom sem. Sosem voltam házas, nem lehet gyerekem sem, de annyira nem is szeretnék.

A család egy darabig tolta a "na, és a te lagzidon mikor táncolunk?" szöveget, meg amíg éltek a szüleim, néha célozgattak arra, hogy jó lenne unoka - de ezt a testvéremtől megkapták. Aztán lassan mindenki tudomásul veszi, hogy nekem ilyen az életem.

2019. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Szintén.

Nem is nagyon volt kapcsolatom, csak inkább pár komolytalan.

Anyám egy ideig csak azért szorgalmazta, mert mikor a nagymamám meghalt, és a lánya, (anyukám nővére), akinek soha nem volt családja, és együtt lakott a mamával egyedül maradt,nem tálalta fel magát.

És hogy "legyen valaki ".

Na, ilyen indokkal pont nem kell...én jól elvagyok egyedül is.

2019. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Én. 44 éves nő, soha nem volt kapcsolatom. Szembe nem mond senki semmit, hátam mögött ki mit, az nem érdekel.
2019. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
91%
40 leszek.Nincs gyerek,soha nem is akartam.Kapcsolataim azért voltak,jelenleg nincs normális.Nem voltam házas se.Anyám szerintem örül hogy nincs gyerekem,és nem szúrtam el az életem,meg amúgy is,örülök hogy egyáltalán egyedül fent tartom magam pénzügyileg.
2019. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!