Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan 40 év feletti,...

Van itt olyan 40 év feletti, aki nem házasodott meg és gyereke sincsen?

Figyelt kérdés

És azon felül, hogy nem házasodott meg párkapcsolata sincsen, és nem is igazán voltak.


Hogy fogadta a családotok ezt?


2019. nov. 12. 17:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
22%

"Anyám szerintem örül, hogy nincs gyerekem, nem szúrtam el az életem ". Na ezt az egyet sohasem fogom megérteni, hogy miért is szúrja el attól valaki az életét, mert gyereket vállal? Ezzel nagyon ugy hangzik, mintha bírálnád azokat, akik viszont vállaltak...


Egy 23 éves kismama.

2019. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
87%
Kedves utolsó, bár nem én írtam a választ, amire írtál, de egyáltalán nem úgy hangzott amit az illető írt, hogy ha gyereket vállal valaki, akkor elszúrja az életét. Ezt a mondatot úgy kell értelmezni, ahogy leírt. Ő szúrta volna el az életét (és a feltételezett gyerekét is) mondjuk normális társ vagy megfelelő anyagiak, esetleg megfelelő érettség vagy valami más hiányában. Nem kell túlbonyolítani, a mondatokba pedig nem kell belegondolni semmit, úgy kell értelmezni, ahogy leírták. 44 éves/nemkismama
2019. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
33%
Pl. a húgom. Különösebben nem izgat, addig a pontig, amíg nem akar beleszólni az én családi életembe és nem akarja nevelni a gyerekeimet. Ha ilyennel próbálkozik, akkor leállítom. Mondjuk ő szinte átvette a szülő szerepet a szüleink felett, ami nagyon irritáló. Kvázi számon kéri, hogy mikor hova mennek, mit csinálnak, mennyit ihatnak. Elég gáz.
2019. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
38%

23 éves kismama.

Majd rájössz pár év múlva...

2019. nov. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
54%
Én 32 vagyok. Eszem ágában sincs megnősülni, jó így agglegényként, már nem tudnèk megszokni mást. Pénzem van, olyan sokáig meg nem szeretnék èlni, hogy valakire bármilyen formában is rá legyek szorulva. Bátyám 42 éves, jólmenő vállalkozása van, ugyanígy gondolkodik.
2019. nov. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
54%
Tőlem mindenki annyi gyereket vállal amennyit csak szeretne. De pl. Az milyen már, hogy dolgozol hogy neki mindene meglegyen, sokszor erőn felül, törődsz vele, hogy jó élete legyen, ő meg azt kiabálja Neked, hogy semmi közöd hozzá, hogy kivel mit és mikor csinál, hova megy, holott 15 eves. Családban megtörtént eset. Ezért megéri? Érdemes? Mert szerintem nem.
2019. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!